Abiks www.mil.ee kasutajale

www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee on Kaitseväe koduleht, kust leiate teavet Kaitseväe üksuste, operatsioonide, reservi ja ajateenistuse kohta. Samuti leiate lehelt uudised ja kontaktandmed.

Lehte haldab Kaitseväe peastaabi strateegilise kommunikatsiooni osakond.

Struktuur

www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee on jagatud viieks põhiosaks:

  • Kaitsevägi
  • Ajateenistus
  • Reserv
  • Operatsioonid
  • Uudised

Lisaks on veebis kontaktide sektsioon, kust leiate kaitseväe üksuste kontaktandmed, Kaitseliidu üldkontaktid ning Kaitseväe teabeohvitseride ja teavitusspetsialistide kontaktandmed.

Otsing ja sisukaart

Lehe ülaosas saab kasutada lihtsat otsingut: kirjutage lahtrisse otsitav sõna ja klõpsake nuppu “Otsi”. Täpsemate tulemuste saamiseks on võimalik otsingut täpsustada, näiteks otsida täpset fraasi või otsida ainult teatud ajavahemikus avaldatud lehekülgedelt. Samuti on olemas sisukaart, mis annab ülevaatlikuma pildi www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee sisust.

Keelevalik

www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee on eestikeelne. Laiema arusaadavuse huvides on mõned www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee osad on tõlgitud inglise keelde. Nende tõlgete vaatamiseks tuleb klõpsata lehe ülemises servas keelevaliku nuppu In English.

Viited teistele veebilehtedele

www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee sisaldab viiteid (hüperlinke) teistele veebilehtedele, mis pakuvad täiendavat infot ja teenuseid. Hüperlingi järel asuv noolekujuline märk tähendab, et see link viitab www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee lehelt välja. Sellisele noolega märgistatud lingile klõpsates suunatakse www.mil.ee/www.kaitsevägi.ee külastaja mõnele teisele veebilehele, mille sisu ning kättesaadavuse eest toimetajad ei vastuta.

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.