Uuendatud: 01.02.2018, kell 15:33

01.02.2018 15:30

Kaitseväe aasta sportlane on kapral Heiki Nabi

Kaitseväe aasta sportlane on kapral Heiki Nabi Kaitseväe aasta sportlane on kapral Heiki Nabi

Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras autasustas täna 2017. aasta kaitseväe parimaid sportlasi ja spordivaldkonna esindajaid.

Viiendat aastast järjest pälvis kaitseväe aasta sportlase tiitli maadleja kapral Heiki Nabi staabi- ja sidepataljoni spordirühmast, kes võitis Pariisis toimunud kreeka-rooma maadluse maailmameistrivõistlustelt raskekaalus hõbemedali.

Parima võistkonna tiitli said meesorienteerujad Timo Sild, Lauri Sild ja Sander Vaher (kõik staabi- ja sidepataljoni spordirühmast), kes võitsid sõjaväelaste orienteerumise maailmameistrivõistlustelt teatevõistluse hõbemedali.

2017. aasta aktiivseimaks meessportlaseks tunnistati staabi- ja sidepataljoni vanemseersant Roman Hvalõnski, aktiivseimaks naissportlaseks mereväe teenistuja Dagmar Samon ning aktiivseimaks meesveteransportlaseks 2. jalaväebrigaadi nooremleitnant Priit Narusk.

Kõige sportlikuma üksuse ülemaks tunnistati endine logistikapataljoni ülem kolonelleitnant Andres Kraav.

Kaitseväe parim sportlane kapral Heiki Nabi ja orienteerujad teenivad staabi- ja sidepataljoni spordirühmas, kuhu kuuluvad tippsportlased. Spordirühma eesmärk on spordi populariseerimine ja toetamine kaitseväes ning ühiskonnas tervikuna. Samuti võimaldab teenistus spordirühmas perspektiivikatel noorsportlastest ajateenijatel osaleda treeningutel ja võistlustel.

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58516

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.