Uuendatud: 07.08.2018, kell 11:54

07.08.2018 11:51

Kaitseväe orkester annab Pärnus kontserdi

Homme annab kaitseväe orkester Pärnu kesklinnas Koidula pargis toetuse väejuhatuse loomise sajanda aasta tähistamisele pühendatud kontserdi.

„Nii nagu Eesti Vabariik, saab ka kaitsevägi ja ühes sellega toetuse väejuhatus käesoleval aastal saja aastaseks. Tähistada seda ühe sõjaväelaslikult meelelahutusliku kontserdiga meie Vabariigi sünnilinnas, mida kogu linn ja selle külalised võiksid nautida, tundus võimalusena, mida ei saanud kasutamata jätta. Teeme selle kontserdiga kummarduse nii Eestile, kaitseväele kui ka Pärnu linnale selle erilise staatuse pärast,“ ütles kaitseväe orkestri peadirigent kolonelleitnant Peeter Saan.

Kell 14.00 Pärnus Koidula pargis algavale ligi tund kestvale tasuta kontserdile on oodatud kõik huvilised. Kavas mängida orkestri repertuaaris olevaid kergemaid ning meelelahutuslikumaid palasid.

Kaitseväe orkester on toetuse väejuhatuse allüksus, mille ülesandeks on kindlustada muusikaga kõik riiklikud ja sõjaväelised tseremooniad. Orkestri repertuaaris on nii vigurmarssimisprogramm kui ka mitmed kontsertprogrammid süva- ja kergemast muusikast. Lisaks 40 professionaalsele sõjaväemuusikule mängivad orkestris ka muusikalise ettevalmistuse saanud ajateenijad.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.