Uuendatud: 30.05.2019, kell 14:38

30.05.2019 14:36

Kuperjanovi jalaväepataljon sai uue ülema

Kuperjanovi jalaväepataljon sai uue ülema Kuperjanovi jalaväepataljon sai uue ülema

Täna Võrus Taara linnakus toimunud tseremoonial võttis major Indrek Sarap kolonelleitnant Toomas Tõnistelt üle Kuperjanovi jalaväepataljoni juhtimise.

Ülema vahetuse tseremoonia käigus andis kolm aastat pataljoni juhtinud kolonelleitnant Toomas Tõniste üle pataljoni lipu ning soovis uuele ülemale edu. Uue pataljoniülema major Sarapi sõnul suuri muutusi pataljonis ees oodata ei ole, kuna tegu on hästi toimiva ning eeskujulikult juhitud üksusega.  „Oma ametiajal soovin jätkata pataljoni senist head tööd ning hoida au sees traditsioone“, ütles major Sarap.

Major Indrek Sarap alustas teenistust Vahipataljonis ajateenijana aastal 2000, mille käigus läbis ta nooremallohvitseride kursuse Kuperjanovi jalaväepataljonis. Ta on teeninud tagalapataljonis ja 1. jalaväebrigaadi staabis ning osalenud välisoperatsioonidel Afganistani Islamivabariigis ning Malis. Enne Kuperjanovi jalaväepataljoni juhtima asumist teenis ta Kaitseväe peastaabi logistikaosakonna planeerimisjaoskonna ülemana.

Kolonelleitnant Tõniste jätkab teenistust Kaitseväe peastaabis.

Fotod: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/59451

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.