Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

 

Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

01.12.1999

Eestit külastab NATO Kaitsekolledzi kursus

2. - 4. detsembrini viibib Eestis NATO Kaitsekolledzi vanemohvitseride kursus (77 osalejat). Visiidi eesmärgiks on tutvumine Eesti julgeoleku- ja välispoliitikaga ning riigikaitse struktuuridega.
2. - 4. detsembrini viibib Eestis NATO Kaitsekolledzi vanemohvitseride kursus (77 osalejat). Visiidi eesmärgiks on tutvumine Eesti julgeoleku- ja välispoliitikaga ning riigikaitse struktuuridega.

Antud kolledz on NATO vanim akadeemiline õppeasutus, mis paikneb Itaalia Vabariigis Roomas. Enamus kursusel osalejaid on kõrgemas auastmes ohvitserid, diplomaadid ning ametnikud. Viiekuulise kursuse põhieesmärk on valmistada ette NATO ja NATOga seotud rahvuslike struktuuride kõrgemaid ohvitsere ning ametnikke.

Eesti visiidil tutvustatakse kursuslastele Riigikogu tegevust, samuti saadakse ülevaade Kaitseministeeriumi, Välisministeeriumi ning Kaitsejõudude Peastaabi tööst. Visiiti juhib NATO Kaitsekolledzi komandandi asetäitja kontradmiral Mario Fusco, kes kohtub reedel, 3. detsembril Eesti kaitseväe juhataja kohustäitja kolonel Urmas Roosimäega.

Antud kursusel on osalejad: Ameerika Ühendriikidest, Belgiast, Hispaaniast, Hollandist, Itaaliast, Kanadast, Kreekast, Norrast, Poolast, Portugalist, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Suurbritanniast, Taanist, Tðehhist, Türgist, Ungarist, Albaaniast, Austriast, Bulgaariast, Eestist, Soomest, Gruusiast, Rumeeniast, Slovakkiast, Sloveeniast ning Ukrainast.

Eestist osaleb kursusel Õhuväe ülem kolonel Teo Krüüner.

Käesoleva visiidi käigus külastab kursus veel Taanit, Saksamaad, Suurbritanniat, Belgiat ning Prantsusmaad.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.