Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

 

Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

24.05.2000

Eesti Kaitseväe orkester osaleb Baieri 3. Rahvusvahelisel Militaarmuusikafestivalil

Eesti Kaitseväe orkester osaleb 26.-27. mail Baieri 3. Rahvusvahelisel Militaarmuusikafestivalil Garmisch Partenkirchenis, Saksamaal.
Eesti Kaitseväe orkester osaleb 26.-27. mail Baieri 3. Rahvusvahelisel Militaarmuusikafestivalil Garmisch Partenkirchenis, Saksamaal.

Festivali raames toimuvad linnakontserdid, festivali lõpuks on plaanitud suur finaal, kus kõik esindatud riigid mängivad oma rahvushümne. Festivalil osalevad sõjaväeorkestrid Austriast, Suur-Britanniast, Itaaliast, Saksamaalt, Soomest, Ungarist, USA-st ja Eestist. Festivali patrooniks on Baieri Liidumaa peaminister Edmund Stoiber.

Eesti Kaitseväe orkester loodi 01.02.1993.a. , orkester on 45 liikmeline. Orkestri peadirigent on leitnant Peeter Saan, abi leitnant Aivar Raigla, tseremooniadirigent leitnant Indrek Toompere.

Orkester on oma 7 tegevusaasta jooksul esinenud rahvusvahelistel festivalidel Prantsusmaal, Saksamaal, Poolas, Lätis ja Austrias, samuti on antud kontserte Rootsis. Igal aastal on orkestril ca 150 esinemist, välja antud on 5 CD-plaati.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.