Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

 

Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

12.05.2000

Lahtised maastikuvõistlused Tagalapataljonis

Populariseerimaks sõjalissportlikke üritusi ja arendamaks sõprussuhteid erinevate väeosade vahel, korraldab Tagalapataljon 12. - 13. mail maastikuvõistlused.
Populariseerimaks sõjalissportlikke üritusi ja arendamaks sõprussuhteid erinevate väeosade vahel, korraldab Tagalapataljon 12. - 13. mail maastikuvõistlused.

Võisteldakse suundorienteerumises, laskmises, kaardistamises ja teateorienteerumises. Võistlus on individuaal-võistkondlik; võistlus toimub erinevates vanuseklassides.

Osavõtuks on registreerunud Tagalapataljon, Kaitsejõudude Peastaap, Kaitseliidu Peastaap, Üksik-Vahipataljon, Üksik-Sidepataljon, Merevägi, Õhutõrjedivisjon ja Piirivalveamet.

Võistlus algab suundorienteerumisega, mille start antakse reedel, 12. mail algusega kell 14.30 Pirital (Kalmuse tee 11 maja eest). 13. mail algusega kell 08.00 võisteldakse Männikul laskmises ja kaardistamises ning kell 15.00 algab Rakus teateorienteerumine.

Võistluste üldvõitjat autasustatakse rändkarikaga, võistlusklassi võitjat medaliga ning teist ja kolmandat kohta autasustatakse diplomiga.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.