Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

 

Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

06.05.2000

Eestit külastab Rootsi Mereväe ülem

Eesti Mereväe kutsel viibib 08.-10. maini Eestis Rootsi Mereväe ülem kontradmiral Torsten Lindh.
Eesti Mereväe kutsel viibib 08.-10. maini Eestis Rootsi Mereväe ülem kontradmiral Torsten Lindh.

Kontradmiral Lindh arutab Eesti Mereväe ülema kaptenleitnant Jaan Kapp-iga jätkuvaid koostööprogramme ohvitseride koolituse ja miinitõrje alal. Rootsi Mereväe ülem kohtub ka Kaitsejõudude Peastaabi ülema, Piirivalveameti peadirektori, Kaitseliidu- ja Balti Kaitsekolledži ülematega.

1995.a. alustati Rootsi Mereväe initsiatiivil miinitõrjeoperatsioonidega Paldiskis ja Väinameres, 1998.a. toimunud operatsiooni MCOPEST 98 käigus avastati ja tehti kahjutuks 52 lõhkekeha Tallinna lahel ning avastati ja kaardistati 292 miinitaolist objekti, millest osa on kavas kahjutuks teha sel suvel.

Rootslased on Eesti Mereväge toetanud ka Miinisadama kaardistamise ja mõõdistamise alal ning nõustanud sadama infrastruktuuri loomisel ja keskkonnaalaste plaanide välja töötamisel. Rootsi Mereväekolledži on praeguseks lõpetanud 6 eestlast, õpinguid jätkab 4 kadetti.

Kontradmiral Lindh on teeninud erinevatel hävitajatel ja torpeedokaatritel, juhtinud erinevaid laevastiku allüksusi ning Rootsi Relvajõudude Planeerimisosakonda. Mereväeülemaks nimetati kontradmiral Lindh 1998.a.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.