Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

20.03.2000

Mereväe allohvitserid õpetavad Taanis õpetamist

Esmaspäeval, 20. märtsil, sõidab järjekordne mereväe allohvitseride kursus - 10 mees- ja 1 naismereväelane - Taani Kuningriiki mereväe allohvitseride koolitusele.
Esmaspäeval, 20. märtsil, sõidab järjekordne mereväe allohvitseride kursus - 10 mees- ja 1 naismereväelane - Taani Kuningriiki mereväe allohvitseride koolitusele.

Tulevased allohvitserid õpivad lisaks traditsioonilistele sõjalistele ja merelistele distsipliinidele suures ulatuses juhtimispsühholoogiat ja pedagoogikat ning teevad läbi ellujäämiskursuse, mis sisaldab ka veetõkete ületamist.

Kursuse eesmärgiks on koolitada juhte, kes oleksid võimelised ajateenijaid õpetama ja kasvatama lisaks sõjaväelisele distsipliinile eelkõige isikliku eeskujuga. Teatavasti on just allohvitserid need, kellel lasub ajateenijate õpetamise põhiraskus.

Sel nädalal Tallinnas toimunud eelkursusel õpetanud Taani instruktorite sõnul on tulevased Eesti Mereväe allohvitserid motiveeritud ning olevat näha, et eestlased on tubli mererahvas.

Taanis läbi viidav mereväe allohvitseride koolitus on praegu Eesti Mereväe jaoks üks väheseid võimalusi täiendada oma ridu kvalifitseeritud mereväe allohvitserkaadriga.

Allohvitseride kursusi on taanlased eestlastele korraldanud 1997.aastast alates.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.