Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

 

Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

20.01.2000

Põhjamaade - Balti riikide kaitseväe juhatajate kohtumisest

Kaitseväe juhataja kohusetäitja kolonel Märt Tiru võttis 19.-20. jaanuarini osa Taani Kuningriigis toimunud Põhjamaade - Balti riikide kaitsevägede juhatajate kohtumisest.
Kaitseväe juhataja kohusetäitja kolonel Märt Tiru võttis 19.-20. jaanuarini osa Taani Kuningriigis toimunud Põhjamaade - Balti riikide kaitsevägede juhatajate kohtumisest. Kohtumisel käsitleti järgmisi teemasid:

Euroopa julgeolek
Põhjamaade - Balti riikide koostöö
Balti riikide ühisprojektid
Rahutagamisoperatsioonid

Kolonel Märt Tiru ütles: "Kohtumine toimus väga südamlikus ja sõbralikus õhkkonnas. Tegemist oli konstruktiivse infovahetusega ning põhimõttelisi otsuseid ja ühisavaldusi ei tehtud."

"Positiivseks võib lugeda, et kõikides küsimustes valitses arusaamine ja teineteisemõistmine. Nagu Eestis, on ka teistes Balti riikides ja Põhjamaades seoses rahutagamisoperatsioonidel osalemisega sarnaseid probleeme. Näiteks värbamine. Need päevad olid väga kasulikud, sest erinevad osapooled tõid näiteid oma probleemidest ning lahendustest neile," ütles kaitseväe juhataja kohusetäitja.

Täna, 20. jaanuaril, suundusid Taani- ja Balti riikide kaitseväe juhatajad Bosnia-Hertsegoviina Vabariiki, kus kohtutakse Põhjala - Poola lahingugrupi juhtiva ohvitseriga kolonel Carsten Svenssoniga ning külastatakse Dannevirke sõjaväeosa.

Kolonel Märt Tiru saabub Eestisse tagasi 22. jaanuaril.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.