Uuendatud: 03.06.2019, kell 14:30

22.06.2001

Rahuoperatsioonides osalenud saavad medali

Rahuoperatsioonides osalenud saavad medali Rahuoperatsioonides osalenud saavad medali

Vastavalt Kaitseväe juhataja kontradmiral Tarmo Kõutsi ettepanekule annab kaitseminister Jüri Luik rahvusvahelistes rahuoperatsioonides osalenute medali kõigile Eesti kaitseväelastele ja reservväelastele, kes on osalenud rahvusvahelistel rahutagamismissio
Vastavalt Kaitseväe juhataja kontradmiral Tarmo Kõutsi ettepanekule annab kaitseminister Jüri Luik rahvusvahelistes rahuoperatsioonides osalenute medali kõigile Eesti kaitseväelastele ja reservväelastele, kes on osalenud rahvusvahelistel rahutagamismissioonidel alates 1995. aastast.

Kaitseminister annab medali kõigile kaitseväelastele ja reservväelastele, kes on osalenud rahuoperatsioonil või selle ettevalmistamisel vähemalt 30 päeva. Medali saab kokku 464 Eesti Vabariigi kodanikku.

Rahvusvahelistes rahuoperatsioonides osalenute medal on kaitseministri antav mälestusmärk kohusetundliku teenistuse ja ülesnäidatud initsiatiivi eest rahuoperatsioonidel. Statuudi järgi antakse medal rahvusvahelistes rahuoperatsioonides osalenud kaitseväelastele pärast Eesti riigi rahvusvaheliste kohustuste täitmist.

Hõbedavärvilisest metallist medali esiküljel on kujutatud Eesti kaart gloobuse taustal, ümbritsetuna õlipuu okstest. Medali tagaküljel on tekst RAHU TEENISTUSES.

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.