Uuendatud: 03.06.2019, kell 14:30

15.12.2010

Kaitsevägi panustas lumetormi võitlusse rohkem kui 200 kaitseväelasega

Kaitsevägi aitas Päästeametit lumetorm „Monika“ tagajärgedega võitluses rohkem kui 200 kaitseväelase ja peaaegu 30-ne erineva otstarbega masinaga.
Kaitsevägi aitas Päästeametit lumetorm „Monika“ tagajärgedega võitluses rohkem kui 200 kaitseväelase ja peaaegu 30-ne erineva otstarbega masinaga.

„Juba neljapäeva öösel alustasime oma tehnikaga patrullimist väiksematel kõrvalteedel, et vältida ummikute tekkimist,“ ütles Kirde Kaitseringkonna ülem kolonelleitnant Martin Herem. „Kokku tõmbasid kaitseväelased Padaoru piirkonnas nädalavahetusega välja ligi 50 sõidukit.“

Padaoru teelõigul abistas hättasattunuid pea 100 Kirde Kaitseringkonna kaitseväelast. Kirde Kaitseringkond andis Päästeameti kasutusse ka viis roomikmasinat BandWagen, 10 veoautot Unimog, kaks puksiirmasinat, viis maasturit ja kolm traktorit. Lennubaas saatis Padaorgu neli kaitseväelast ja kaks Scania lumerootorit.

Tallinnas aitas laupäeval ja pühapäeval tänavaid puhtana hoida ligi 100 Kaitseväe Logistikakeskuse kaitseväelast. Lisaks saatis Logistikakeskus ühe puksiirmasina Padaorgu ja hoidis valmisolekus kütusetankurit. Nädalavahetusel olid Tallinnas elavjõuga abiks ka 26 Vahipataljoni ajateenijat, kes aitasid lumest puhtana hoida Lasnamäe piirkonna lasteaedade ja koolide ümbrused.

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.