Uuendatud: 05.07.2018, kell 09:17

01.08.2011

Staabi- ja Sidepataljoni ülem on kolonelleitnant Andres Hairk

Alates tänasest juhib Tallinnas paiknevat Staabi- ja Sidepataljoni kolonelleitnant Andres Hairk.
Alates tänasest juhib Tallinnas paiknevat Staabi- ja Sidepataljoni kolonelleitnant Andres Hairk.

Kolonelleitnant Andres Hairk teenib kaitseväes alates 1992. aastast. Ta on lõpetanud Riigikaitse Akadeemia kaitseväe suuna 1996. aastal ja Balti Kaitsekolledži 2005. aastal. Lisaks on ta läbinud erinevaid side- ja juhtimisalaseid kursuseid Eestis, Soomes, Saksamaal ja Ameerika Ühendriikides.

Kolonelleitnant Hairk on teeninud kaitseväes erinevatel sideeriala ametikohtadel rühmaülemast pataljoniülemani ning Kaitseväe Peastaabi side-ja juhtimissüsteemide osakonnas. Enne Saabi- ja Sidepataljoni ülema ametikohale asumist teenis ta vanemstaabiohvitserina NATO maavägede staabis Heidelbergis Saksamaal.

Staabi- ja Sidepataljoni eelmine ülem, kolonelleitnant Veikko Kannel jätkab teenistust vanemohvitserina Eesti sõjalises esinduses NATO ja EL juures.

Staabi- ja Sidepataljon ülesandeks on staabi- ja sideüksuste väljaõpe ning Kaitseväe Peastaabi, väeosade, asutuste ja Kaitseliidu vahelise side tagamine.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.