Uuendatud: 17.03.2015, kell 12:32

17.03.2015 12:26

Kaitseväe orkester tähistab oma taasloomist kevadkontserdiga

Kaitseväe orkester tähistab oma taasloomist kevadkontserdiga Kaitseväe orkestri kevadkontsert eelmisel aastal

Homme astub Estonia kontserdisaalis traditsioonilise tasuta kevadkontserdiga „Pidustused“ üles Eesti kaitseväe orkester ning ühtlasi tähistab sellega oma taasloomist.

„Kevadkontserdi iseloomustavaks sõnaks on alati olnud rõõmsameelsus. Samas on iga kontsert teistest erinev ja eriline - iga kord esitatakse uus kava ning oma oskusi saavad näidata vastava aastakäigu ajateenijatest orkestrandid,“ ütles kaitseväe orkestri peadirigent kolonelleitnant Peeter Saan. „Kaitseväe orkestri jaoks on kevadkontsert väga oluline ning sellega soovime avaldada orkestripoolset tänu Eesti rahvale meie toetamise eest.“

Kontserdil esitusele tulevast repertuaarist leiab muu hulgas näiteks Saint-Saȅnsi kui Šostakovitši loomingut. Oma etteaste teevad kutseliste muusikute kõrval ka orkestrisse kuuluvad ajateenijad.

Traditsiooniliselt annab kaitseväe orkester tasuta kevadkontserti Estonia kontserdisaalis. Sel aastal tähistab kaitseväe orkester oma taasloomise 22. aastapäeva. Kontsert algab kolmapäeval kell 19, dirigendiks on kaitseväe peadirigent kolonelleitnant Peeter Saan.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.