Uuendatud: 08.08.2017, kell 18:15

08.08.2017 18:02

2. jalaväebrigaadi suurtükiväepataljoni juhib major Meelis Laanemets

2. jalaväebrigaadi suurtükiväepataljoni juhib major Meelis Laanemets 2. jalaväebrigaadi suurtükiväepataljoni juhib major Meelis Laanemets

Tänasest juhib 2. jalaväebrigaadi suurtükipataljoni major Meelis Laanemets, kes võttis juhtimise üle major Marko Tomentšukilt.

„Sellel aastal on suurtükipataljoni tegevuse suurem fookus rahvusvahelisel koostööl, kuna muud pataljoni funktsioonid on heale tasemele viidud,“ ütles major Laanemets, kelle sõnul on suurtükiväepataljoni järgmiseks suuremaks väljakutseks 2018. aastal peetav suurõppus Siil 2018.

Major Laanemets alustas oma ajateenistust 1998. aastal Tapal suurtükiväegrupis. Ta on lõpetanud kõrgemas sõjakoolis nii põhi- kui keskastmekursuse ning 2014. aastal Balti kaitsekolledžis vanemstaabiohvitseride kursuse. Ta on teeninud erinevatel ametikohtadel 1. jalaväebrigaadi suurtükipataljonis ning 2. jalaväebrigaadi staabi tuletoetusohvitserina.

Major Tomentšuk asub õppima Balti kaitsekolledžis vanemstaabiohvitseride kursusel.

2. jalaväebrigaadi koosseisu kuuluva suurtükiväepataljoni ülesanne on tagada lahingutegevuse käigus tuletoetus lahingüksustele.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.