Kaitsevägi » Küberväejuhatus » Staabi- ja sidepataljon » Olmetingimused ja sport  

Uuendatud: 30.07.2018, kell 08:22

Olmetingimused ja sport

Olmetingimused

Teenistusest vaba aega võib veeta sõdurikodus, kus saab vaadata televiisorit ja videofilme. Sõdurikodus on ka puhvet.

Staabi- ja sidepataljonil on väga hea raamatukogu, kust saab laenutada nüüdisaegset kirjandust ning filme vabal ajal vaatamiseks.
 
Lisaks on võimalik külastada muuseume ja näitusi, käia teatris või kinos. Kes soovi avaldab, saab minna ka kirikusse. Pataljonis on tänapäevane arvutiklass ja võimalus suhelda kodustega ka traadita interneti kaudu.
 
Arstiabi on kohapeal, värskelt remonditud ambulantsi ruumides, kus on ka laatsaret.

Sport 
2015. a spordiaasta lõpetamine

Staabi- ja sidepataljoni saavutused erinevates võistlustes on eeskujuks ka teisele Kaitseväe üksustele, nimelt kuulub pataljonile Kaitseväe meistrivõistluste esimene koht aastatel 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 ja 2015. 

Staabi- ja sidepataljonis on jõusaal, võrk- ja korvpalliplats ning takistusriba, kuigi neid võiks renoveerida ja juurde ehitada. 

Staabi- ja sidepataljonis on aega teeninud paljud tippsportlased, nende hulgas Indrek Sei, Raiko Pachel, Dmitri Budõlin, Ain-Alar Juhanson, Andrus Värnik, Raio Piiroja, Margus Hunt ja paljud teised.

Samuti on staabi- ja sidepataljoni koosseisus kehakultuuri- ja spordiarenduskeskuse spordirühm, kuhu kuuluvad Heiki Nabi, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo, Andrei Jämsä, Marko Albert ja Ainar Karlson. Selle suuruse ja komplekteerituse spordialade lõikes määrab Kaitseväe juhataja arvestades Kaitseväe, riikliku ja rahvusvahelise saavutusspordi vajadusi.

 


 
 

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.