Uuendatud: 30.07.2018, kell 08:23

Tsiviilkoostöö

Väeosa isikkoosseisu võib kohata paraadidel, teatris, kinos, kunstinäitustel, ujulates ja mujal. Lisaks väljaõppele pööratakse tähelepanu noorte meeste silmaringi laiendamisele, nii on teenistusest vaba aeg sisustatud kultuurilise tegevuse ja enese harimisega.

Staabi- ja sidepataljon hoiab sidemeid Tallinna 21. Kooliga. Raua tänava lahingu aastapäeval 21. juunil pannakse pärg kooli juures asuvale mälestuskivile. Teine oluline tähtpäev on pataljoni aastapäev 21. novembril. Kõiki tähtpäevi tähistatakse piduliku rivistuse, lahtiste uste päeva ja muude pidupäeva-tegemistega.

Lahtiste uste päev pataljoni aastapäeval 2010. aastal

Staabi- ja Sidepataljoni ajateenijate ansambli emadepäeva kontsert 2009

 

 

Staabi- ja sidepataljoni aktiivne koostööpartner on Tallinna Juhkentali Gümnaasium, kus sõdurid korraldavad eri vabaaja üritusi, kasutavad spordisaali ning räägivad õpilastega Kaitseväest ja isamaalisest kasvatusest ning tutvustavad väeosa elu. Lisaks käivad sõdurid ja gümnaasiumi õpilased olulistel tähtpäevadel teineteisele esinemas ning sõdurite igapäevaellu toovad värvi gümnaasiumi õpilastööde näitused staabi- ja sidepataljoni ruumides.

Ajateenijad käivad külas ka Liivamäe lasteaias, et lastega mängida ja neile tutvustada Kaitseväe varustust. Samuti teeb pataljon koostööd mitme kultuuriürituste korraldajaga.
 

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.