Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Kaitsevägi » NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse Eesti kontingent  

Uuendatud: 30.07.2018, kell 08:04

NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse Eesti kontingent

ccdcoe_pisi.jpgtel +372 717 6800
e-post ccdcoe[at]ccdcoe.org 
Tallinnas asuv NATO Küberkaitsekoostöö Keskus on NATO poolt akrediteeritud rahvusvaheline oivakeskus, mõttekoda ja väljaõppeasutus. 2008. aastal loodud keskus on kasvanud oluliseks küberkaitse valdkonna teadmiste allikaks nii NATO kui ka liikmesriikide jaoks.

Iseseisva rahvusvahelise organisatsioonina keskendub NATO küberkaitsekeskus rakendusuuringutele, analüüsidele, info jagamisele ning koolitustele ja õppustele küberkaitse valdkonnas. Keskus on maailma suurima rahvusvahelise iga-aastase tehnilise arvutivõrkude kaitsele keskendunud õppuse Locked Shields korraldaja.
Küberkaitsekeskuse aastakonverents CyCon toob Tallinnasse igal kevadel üle poole tuhande eksperdi kogu maailmast, kes esindavad valitsusi, kaitsevägesid, eraettevõtteid, ülikoole jne.
Keskuse juhtimisel koostatud rahvusvahelise õiguse käsiraamat „The Tallinn Manual“ (2013) keskendub rahvusvahelise sõjaõiguse rakendamisele elektroonsete rünnete korral. Uuendatud „Tallinn Manual 2.0“, mis käsitleb lisaks vastumeetmeid riikide rahuajal toimepandud küberrünnetele, ilmub Cambridge’i kirjastuse vahendusel 2016. aasta lõpuks.

NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse liikmelisus on avatud kõigile NATO liikmetele. Eesti, Hispaania, Holland, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Poola, Prantsusmaa, Saksamaa, Slovakkia, Tšehhi vabariik, Türgi, Ungari, USA ja Ühendkuningriik on keskuse sponsorriigid, Austria ja Soome on liitunud partnerriikidena. Keskust rahastavad ja mehitavad liikmesriigid ning see ei kuulu NATO sõjalisse struktuuri.


Huvilistel on võimalik liituda keskuse postiloendiga saates e-kirja aadressile press-subscribe[at]ccdcoe.org ning jälgida küberkaitsekeskust Twitteris.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.