Kaitsevägi » Maavägi » 1. jalaväebrigaad » Luurekompanii  

Uuendatud: 09.11.2017, kell 09:14

Luurekompanii

tel 717 8000
faks 717 8008

Postiaadress:
1. jalaväebrigaadi luurekompanii
Loode 35
45106 Tapa

Üksikkompanii spetsiifika

Luurekompanii ülesanne on lahingupiirkonnas teiste 1. jalaväebrigaadi allüksuste tegevust julgestada ning iseseisvalt rindejoonel operatsioone läbi viia ja rinde lähitagalas vaenlase asetus, tegevus, arvukus ja relvastus kindlaks teha. Luurekompanii on üksikkompanii, selle ülem allub vahetult 1. jalaväebrigaadi ülemale.

Väljaõpe

Luurekompaniis viiakse ajateenijate väljaõpe läbi sarnaselt teiste 1. jalaväebrigaadi struktuuriüksustega kaheksa- ja üheteistkümnekuulise õppetsükli jooksul. Väeosa peamine eesmärk on õpetada välja Kaitseväe sõjaajakoosseisude luureallüksuste rea- ja noorem juhtivkoosseis.

 

LuKo%20väljaõpe_pisi.jpg   LuKo%20väljaõpe%202_pisi.jpg

Olmetingimused

Luurekompanii paikneb 1. jalaväebrigaadi Tapa linnakus. Kompanii ruumid asuvad uues kasarmuhoones, kus paikneb lisaks majutusruumidele ja esmasele pesemisvõimalusele mitu sauna. Söökla on kasarmu lähedal, linnakus on ka sõdurikodu. Tapa linnak pakub sportimisvõimalusi jooksuradade, jalgpalliväljaku, võimla ja jõusaali näol.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.