Kaitsevägi » Maavägi » 1. jalaväebrigaad » Scoutspataljon » Scoutsrännak  

Uuendatud: 12.04.2017, kell 15:50

Scoutsrännak

Scoutsrännak 2017 oli pühendatud Scoutspataljoni taasloomise 16. aastapäevale (29. märts 2001). 2017. aastal toimus see traditsioon juba neljateistkümnendat korda. 

Scoutsrännaku eesmärkideks on tutvuda 1. jalaväebrigaadi koosseisu kuuluva Scoutspataljoniga, tähistada Scoutspataljoni taasloomise aastapäeva ning tutvuda Pakri poolsaare vaatamisväärsustega.

Üritus sümboliseerib jõustruktuuride ühtekuuluvust. Rännakust võivad osa võtta kõikide jõustruktuuride esindajad (politsei ja piirivalve, päästeamet, kaitsevägi, kaitseliit, maksu- ja tolliamet) ja tsiviilisikud. Osalejate vanus, auaste ja sugu ei ole olulised. Rännakul valib iga võistleja oma tempo ning liikumisformatsiooni. Rännaku pikkuseks on umbes 30 km ja selle läbimiseks on aega 8 tundi. Arvestus toimub kahes võistlusklassis: 1. Struktuuri välivorm, saapad, seljakott ja relv; 2. Vaba vorm, vaba valiku jalanõud ja seljakott vms.

2017. aasta Scoutsrännaku tulemuste protokolliga saab tutvuda SIIN

Rännaku tutvustus ja juhend

Sponsorid (tagavad auhinnad):

AS Galvi-Linda Eelnev viide avaneb uues aknas Gladius Baltic OÜ Eelnev viide avaneb uues aknas Matkasport Eelnev viide avaneb uues aknas Foxberg Eelnev viide avaneb uues aknas Stillabunt OÜ Eelnev viide avaneb uues aknas ,  Eurosec Eelnev viide avaneb uues aknas Reorg OÜ Eelnev viide avaneb uues aknas

IMG_9014_kitsam.jpg

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.