Kaitsevägi » Organisatsioon » Riigihanked kaitseväes  

Uuendatud: 28.03.2019, kell 14:27

Riigihanked kaitseväes

Alates 01.01.2017 korraldab kaitseväe, ministeeriumi jt valitsemisala riigiasutustele riigihankeid Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK).

Käimasolevad riigihanked on avaldatud Riigihangete registris

Riigihanked aastate kaupa

2016. aastaks planeeritud riigihanked: väljavõte 2016. aasta hangete tööplaanist(pdf, 2.0 MiB)

NB! Hangete tööplaanis olevaid andmeid tuleb käsitleda esialgsete ja indikatiivsetena ning andmed täpsustuvad hangete väljakuulutamisel riigihangete registris. Hangete tööplaani muudetakse vajadusel kord kvartalis.

Kaitsevägi ei avalda kodulehel riigihangete seaduse mõistes erandhankeid, minikonkursse (kehtivate raamlepingute alusel korraldatavad minikonkursid) ja hankeid, mis teostatakse läbi NATO või EL agentuuride või mille hankimine toimub läbi teise riigi rahvusvahelise ühishankena.

2015. aastaks planeeritud riigihanked: väljavõte 2015. aasta hangete tööplaanist(pdf, 4.1 MiB)

NB! Hangete tööplaanis olevaid andmeid tuleb käsitleda esialgsete ja indikatiivsetena ning andmed täpsustuvad hangete väljakuulutamisel riigihangete registris. 2015. aasta hangete tööplaanis ei kajastu 2014. aastal alustatud hanked. Hangete tööplaani muudetakse vajadusel kord kvartalis.

Kaitsevägi ei avalda kodulehel riigihangete seaduse mõistes erandhankeid ja hankeid, mis teostatakse läbi NATO või EL agentuuride või mille hankimine toimub läbi teise riigi rahvusvahelise ühishankena.

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.