Reserv » Riigikaitsjaid toetavad tööandjad  

Uuendatud: 20.01.2020, kell 12:09

Riigikaitsjaid toetavad tööandjad

Eesti turvalisus tugineb tugevale ühiskonnale ja igaühe panusele, kus oma roll on nii otseselt kui kaudselt riigikaitsesse panustajatel.

Üks võimalus Eesti julgeoleku suurendamiseks on ettevõttes või asutuses töötava riigikaitsja (reservväelase, kaitseliitlase, ajateenija) toetamine. Selleks on hulk tööandjaid võtnud vastu otsuse katta õppusel osaleva töötaja palga ja õppekogunemise toetuse vahe (säilitades töötajale igakuise sissetuleku), jätkata õppusel viibimise ajal töötajale töötasu maksmist või anda töötajale õppuse ajaks tasustatud lisapuhkust.

Alljärgnevad tööandjad on võtnud vastu otsuse toetada rahaliselt oma riigikaitsjate osalemist õppustel. Antud nimekiri on ajas muutuv - kui ka Teie ettevõte või asutus toetab õppusel osalejaid, siis andke oma poolsest toetustegevusest ja toetuse liigist teada aadressil mil[at]mil.ee ja organisatsiooni nimi lisatakse nimekirja. 

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.