Riigikantselei

Kaitseväe uudised

 
 • 27.07.2014 10:40 UUS! Leitnant Ilmar Raag väitles Bangui noortega kriiside haldamise teemal

  Leitnant Ilmar Raag väitles Bangui noortega kriiside haldamise teemal

  Kesk-Aafrika Vabariigis teeniva kaitseväe kontingendi tõlk leitnant Ilmar Raag osales eile külalislektorina Bangui noorte väitluskoosolekul, kus rääkis noorte rollist kriiside haldamisel.

  Leitnant Raagi sõnul tuli initsiatiiv tema osalemiseks väitluskoosolekul kohalikelt noortelt endilt, kes olid teada saanud, et Raag on olnud õppejõud ülikoolis. Samuti avaldasid nad ka soovi just sellisel teemal vestelda. Nii rääkiski Raag noortele nende endi vastutusest ja hinnangute olulisusest konfliktides ning ka vägivallatsükli ja kättemaksu ahela lõpetamisest ja andestamisest. „See...

 • 25.07.2014 15:24 Venemaa Föderatsiooni lennuk tegi Eesti kohal vaatluslennu

  Täna hommikul tegi Eesti kohal Avatud taeva lepingu raames vaatluslennu Venemaa Föderatsiooni lennuk.

 • 24.07.2014 18:39 Ühendriikide Black Hawk kopterid harjutavad Eestis õhudessandi läbiviimist

  Eestis viibiv Ameerika Ühendriikide 91. ratsaväerügemendi 1. pataljoni õhudessantväelaste kompanii harjutab sel nädalal siia saabunud nelja USA maaväe helikopteriga Black Hawk õhudessandi läbiviimist.

 • 24.07.2014 17:00 Briti kaitseväe juhataja asetäitja: peame säilitama koostöövõime Eestiga

  Täna Eestisse kiirvisiidile saabunud Ühendkuningriigi kaitseväe juhataja asetäitja kindral Sir Stuart Peach´i sõnul on Ühendkuningriigi kindlaks sooviks säilitada sõjaline koostöövõime Eesti ja teiste riikidega, kellega seni on koos Afganistanis sõditud.

 • 23.07.2014 11:29 Eesti ja Leedu miinijahtijad leidsid esimesed miinid

  Eesti vetes läbi viidaval NATO 1. miinitõrjeeskaadri miinitõrjeoperatsioonil leidsid Naissaare ümbruses asuvatelt operatsioonialadelt esimesed lõhkekehad Eesti ja Leedu miinijahtijad Admiral Cowan ning Kursis.

Kaitseväe Peastaap, 717 1190, mil [-at-] mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile