Riigikantselei

Kaitseväe uudised

 
 • 23.04.2014 13:47 UUS! Kaitseväe juhataja tervitas videosilla teel Afganistanis teenivaid kaitseväelasi

  Kaitseväe juhataja tervitas videosilla teel Afganistanis teenivaid kaitseväelasi

  Kaitseväe juhataja kindralmajor Riho Terras õnnitles hommikusel videokonverentsil Afganistanis teenivaid kaitseväelasi veteranipäeva puhul ning soovis neile jõudu kontingendi varustuse pakkimisel ja Eestisse saatmisel.

  „Jäänud on veel viimane pingutus, peagi olete taas kodus,“ ütles Terras. Kindralmajori sõnul jagub missioonilt naasnutel ka kodus tegevust küllaga, kuna pidevalt arenev kaitsevägi pakub jätkuvalt uusi väljakutseid ja võimalusi väljaõppeks. „Scoutspataljoni tugevdamine jätkub ning peagi hakkate kasutama kaitseväe relvastusse tulevaid uusi jalaväe lahingumasinaid CV-90,“ ütles Terras....

 • 23.04.2014 12:19 UUS! Sinilillejooksu võitsid kaitseväe sportlased

  Eile õhtul Pirita rannapromenaadil aset leidnud veteranipäevale pühendatud heategevuslikul Sinilillejooksul võtsid üldarvestuses kolmikvõidu kaitseväe laskesuusatajad, esikoha kapral Indrek Tobreluts, teise koha seersant Kauri Kõiv ja kolmanda kapral Roland Lessing.

 • 23.04.2014 10:42 UUS! Vabariigi president avas mälestusmärgi langenud kaitseväelastele

  Täna, veteranipäeva hommikul, avas Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves Paldiskis mälestusmärgi, mis on pühendatud välisoperatsioonidel langenud kaitseväelastele.

 • 22.04.2014 17:02 USA hävitajad testisid Ämaris püüdureid

  Täna pärastlõunal maandusid Ämari lennubaasis kaks Ameerika Ühendriikide hävitajat F-15, et kontrollida baasi püüdursüsteemi ning valmistada see ette sertifitseerimiseks.

 • 22.04.2014 12:58 Mereväe ülem: NATO miinitõrjeeskaader annab alliansile hea ülevaate Läänemerel toimuvast

  Eesti mereväe miinijahtija Admiral Cowan suundub täna Saksamaalt, Kielist NATO 1. miinitõrjeeskaadriga Poola, et alustada väljaõppega. NATO otsustas eelmisel nädala saata miinitõrjeeskaadri Läänemerele, et suurendada alliansi nähtavust piirkonnas.

Kaitseväe Peastaap, 717 1190, mil [-at-] mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile