Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Riigikantselei

Kaitseväe uudised

 
 • 21.10.2018 18:34 UUS! Austraalias algasid Võitmatute mängud

  Eile õhtul avas Ühendkuningriigi prints Harry Sydney ooperimaja ees peetud tseremoonial järjekorras neljandad Võitmatute mängud, kus 18 osaleva riigi sportlaste hulgas on võistlustules ka 15 Eesti kaitseväe veterani.

  „Viimase nelja aastaga on Invictus mängud muutunud millekski enamaks, kui tuhandete osalenud sportlaste elu puudutanud sündmus. Meie võitmatute pere on muutunud need mängud uuele põlvkonnale jõu, au ja optimismi sümboliks,“ ütles prints Harry. Võistluste avatseremoonial osales külalisena ka Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid, kes innustas võistlejaid mänge nautima. „Tundke rõõmu oma...

 • 19.10.2018 16:08 Kõrgema Sõjakooli lahtiste uste päeva külastas ligi 300 noort

  Kaitseväe ühendatud õppeasutuste kõrgem sõjakool korraldas täna lahtiste uste päeva, kuhu tuli kohale ligi 300 noort üle Eesti, suurem osa Tallinnast.

 • 19.10.2018 14:34 Kuperjanovlased harjutasid kindlustatud positsioonide ründamist

  Kuperjanovi jalaväepataljoni tulevased nooremallohvitserid harjutasid sel nädalal kindlustatud positsioonide ründamist.

 • 19.10.2018 10:05 Austraalia eestlased tervitasid Võitmatute mängudele saabunud kaitseväe veterane

  Eile toimus Sydney Eesti majas vastuvõtt Austraalias Võitmatute mängudel osalevatele kaitseväe veteranidele, kus kohalikud eestlased võistlejatele mängudeks edu soovisid.

 • 19.10.2018 10:01 Kaitsejõudude hokiklubi alustab hooaega rahvusvahelise turniiriga

  Kaitsejõudude hokiklubi alustab seekordset jäähokihooaega nädalavahetusel toimuva rahvusvahelise turniiriga, millest võtavad osa viis võistkonda Eestist, Soomest ja Venemaalt. 

 • 18.10.2018 16:08 Kaitseväe juhataja külastas Ida-Virumaad

  Sellel nädalal külastas kaitseväe juhataja kindral Riho Terras Ida-Virumaad, et elavdada koostööd kaitseväe, Kaitseliidu ning Narva linna vahel. Visiidi käigus andis kaitseväe juhataja Jõhvi gümnaasiumi õpilastele loengu riigikaitsest, kohtus Kaitseliidu Narva malevkonnaga ning arutas koostöövõimalusi Narva linnapea Tarmo Tammistega.

 • 18.10.2018 11:17 Kuperjanovlased kaasasid mehitamata roomiksõiduki ajateenijate väljaõppesse

  Kuperjanovi jalaväepataljon katsetab ajateenijate väljaõppes mehitamata roomiksõidukit, mis on esimese kord, kui seade on süsteemselt integreeritud kaitseväe üksuse taktikalisse väljaõppesse.

 • 18.10.2018 11:17 Kuperjanovlased kaasasid mehitamata roomiksõiduki ajateenijate väljaõppesse

  Kuperjanovi jalaväepataljon katsetab ajateenijate väljaõppes mehitamata roomiksõidukit, mis on esimese kord, kui seade on süsteemselt integreeritud kaitseväe üksuse taktikalisse väljaõppesse.

 • 17.10.2018 13:49 Eesti rahuvalvajad Liibanonis said missioonimedalid

  Täna hommikul andis ÜRO rahuvalvemissiooni UNFILi Läänesektori ülem brigaadikindral Paolo Fabbri Lõuna-Liibanonis teenivatele Eesti kaitseväelastele teenistusmedalid, millega ÜRO tunnustab Eesti rahuvalvajate tööd Iiri-Soome pataljoni koosseisus. 

 • 17.10.2018 12:38 Lahingukooli saabusid kaks instruktorit Ameerika Ühendriikidest

  Eile saabusid kaitseväe ühendatud õppeasutuste lahingukooli kaks USA Marylandi rahvuskaardi instruktorit, kes jagavad nädala jooksul oma kogemusi allohvitseride väljaõppest ning jälgivad lahingukooli harjutusi.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.