Riigikantselei

Kaitseväe uudised

 
 • 20.11.2014 17:33 UUS! Tartus lõppes NATO küberkaitseõppus Cyber Coalition 2014

  Täna lõppes Tartus NATO arendusväejuhatuse korraldatud kübekaitseõppuse Cyber Coalition aktiivne faas. Kolmepäevase õppuse eesmärgiks oli testida liikmes- ja partnerriikide võimet seista vastu erinevatele küberrünnakutele. Esmakordselt osalesid õppusel vaatlejatena ka eraettevõtete ja teadusasutuste esindajad.

  „Eraettevõtete ja teadusasutuste kaasamine on NATO küberharjutusvälja arendamisel kriitilise tähtsusega, sest võimaldab ettevõtetel testida nende uusimat tehnoloogiat tuues samas liitlasteni teadmise olemasolevatest uutest lahendustest,“ ütles NATO küberharjutusvälja ülem kapten Uko Valtenberg. „Kahtlemata toob...

 • 19.11.2014 20:12 Kindral Breedlove: küberkaitse on NATO tuleviku jaoks oluline

  Täna külastas Tallinnas paiknevat NATO küberkaitse kompetentsikeskust NATO Euroopa liitlasvägede ülemjuhataja kindral Philip Breedlove.

 • 18.11.2014 15:42 Eesti mereväe miinijahtija Ugandi osaleb Läti Vabariigi aastapäevaüritustel

  Eesti mereväe miinijahtija Ugandi osaleb täna ja homme Riias Läti Vabariigi aastapäevale pühendatud üritustel ning laevameeskond viib läbi ka ühisharjutuse Läti ja Leedu mereväe laevadega.

 • 18.11.2014 13:39 NATO korraldab Eestis suuremahulise küberkaitseõppuse

  NATO Ameerika Ühendriikides asuv arendusväejuhatus korraldab sel nädalal Eestis suuremahulise kolmepäevase kübekaitseõppuse Cyber Coalition, mille eesmärgiks on testida alliansi ja partnerriikide võimet seista vastu erinevatele küberrünnakutele.

 • 17.11.2014 09:21 Vahipataljon korraldab Tallinnas õppuse Karujälg

  Täna algab Tallinnas ja Harjumaal iga-aastane Vahipataljoni sõjaväepolitseikompanii õppus Karujälg, millel hinnatakse peatselt reservi minevate sõjaväepolitsei ajateenijate oskusi ja teadmisi.

Kaitseväe Peastaap, 717 1190, mil [-at-] mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile