Riigikantselei

Kaitseväe uudised

 
 • 24.04.2014 13:10 UUS! Eestit väisavad Soome sõjaväelogistikud

  Täna külastavad kaitseväe logistikakeskust Soome relvajõudude liikumise ja koordineerimise keskuse esindajad, kelle igapäevatööks on operatsioonidel osalevate üksuste, nende relvastuse, varustuse ja moona strateegiliste vedude planeerimine ning korraldamine.

  „Arvestades kõiki maailma eri paigus toimunud sõjalisi operatsioone, mida Eesti sõjaväelogistikud on viimaste aastate jooksul toetanud, siis meil on kogemusi, mida jagada. Oleme teinud soomlastega koostööd Afganistani ja Mali operatsioonide toetamisel ning olen kindel, et see jätkub nüüd ka Kesk-Aafrika operatsioonil,“ ütles...

 • 23.04.2014 13:47 Kaitseväe juhataja tervitas videosilla teel Afganistanis teenivaid kaitseväelasi

  Kaitseväe juhataja kindralmajor Riho Terras õnnitles hommikusel videokonverentsil Afganistanis teenivaid kaitseväelasi veteranipäeva puhul ning soovis neile jõudu kontingendi varustuse pakkimisel ja Eestisse saatmisel.

 • 23.04.2014 12:19 Sinilillejooksu võitsid kaitseväe sportlased

  Eile õhtul Pirita rannapromenaadil aset leidnud veteranipäevale pühendatud heategevuslikul Sinilillejooksul võtsid üldarvestuses kolmikvõidu kaitseväe laskesuusatajad, esikoha kapral Indrek Tobreluts, teise koha seersant Kauri Kõiv ja kolmanda kapral Roland Lessing.

 • 23.04.2014 10:42 Vabariigi president avas mälestusmärgi langenud kaitseväelastele

  Täna, veteranipäeva hommikul, avas Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves Paldiskis mälestusmärgi, mis on pühendatud välisoperatsioonidel langenud kaitseväelastele.

 • 22.04.2014 17:02 USA hävitajad testisid Ämaris püüdureid

  Täna pärastlõunal maandusid Ämari lennubaasis kaks Ameerika Ühendriikide hävitajat F-15, et kontrollida baasi püüdursüsteemi ning valmistada see ette sertifitseerimiseks.

Kaitseväe Peastaap, 717 1190, mil [-at-] mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile