Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 28.11.2017, kell 13:23

28.11.2017 13:20

Meedikud jagasid sõjameditsiini konverentsil kogemusi kriisiolukordadest

Meedikud jagasid sõjameditsiini konverentsil kogemusi kriisiolukordadest Meedikud jagasid sõjameditsiini konverentsil kogemusi kriisiolukordadest

Eelmisel nädalal viis kaitsevägi läbi Tallinnas Viru konverentsikeskuses kahepäevase sõja- ja katastroofimeditsiini konverentsi, kus osaleb üle 400 meediku 12-st riigist.

“Sellel konverentsil rääkisime käimasolevatest sõjalistest konfliktidest, mis toimuvad üle maailma. Suur osa konfliktidest puudutab ka meid ja on oluline jagada kogemusi, kuidas toimida siis, kui on tekkinud rasked kehavigastused,” ütles KVÜÕA sõja- ja katastroofimeditsiini keskuse ülem kolonelleitnant Ahti Varblane.

Kaitseväe peaarst kolonelleitnant Targo Lusti lisas, et konverentsi ettekandjate seas oli ka väga nimekaid esinejaid. “Konverentsil oli esinemas kaks presidenti, NATO meditsiinireservohvitseride kogu president kolonel Kevin Davies ja ülemaailmse kirurgide assotsiatsiooni president Kenneth D. Boffard, kes on traumakirurg Lõuna-Aafrikast,” ütles kolonelleitnant Lusti.

Ettekannetega esinesid oma ala spetsialistid Leedust, Soomest, Rootsist, Inglismaalt, Ungarist, Hollandist, Lõuna-Aafrika Vabariigist ja Eestist.

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58425

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.