Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 21.12.2017, kell 19:23

21.12.2017 15:10

Kaitsevägi sai juurde 52 nooremveeblit

Kaitsevägi sai juurde 52 nooremveeblit Kaitsevägi sai juurde 52 nooremveeblit

Täna andis kaitseväe ühendatud õppeasutuste lahingukool Võrus peetud rivistusel 52 vanemallohvitseride põhikursuslasele kätte nooremveebli auastme ja 30 keskastmekursuslasele kursuse lõputunnistuse.

Kaitseväe ühendatud õppeasutuste ülema ülesannetes kolonelleitnant Avo Veske sõnul peaksid õppurid oma õpingutega jätkama. „Ärgu jäägu see viimaseks sammuks teie haridusteel. Õppige edasi, tehke järgmine samm oma sõjalises hariduses,“ ütles kolonelleitnant Veske lahingukooli kursuslastele.

Lahingukooli õppureid tervitas ka kaitseväe veebel ülemveebel Siim Saliste, kes soovis õppuritele edu edasiseks teenistuseks.

KVÜÕA lahingukooli vanemallohvitseride põhikursuse õppurid on tänaseks läbinud täies mahus üldised õpingud ning suunduvad edasistele õpingutele erialakoolidesse ja teenistuspraktikale. Lahingukooli vanemallohvitseride keskastmekursus on läbinud õppekava täies mahus ning lõpetab õpingud Lahingukoolis, suundudes tagasi oma teenistuskohta.

Võrus paiknevas kaitseväe ühendatud õppeasutuste lahingukoolis koolitatakse vanemallohvitsere ja reservohvitsere. Kooli õppetöö on jaotatud erinevateks kutse- ja täiendusõppekursusteks.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.