Uudised  

Uuendatud: 15.01.2018, kell 16:41

15.01.2018 16:39

Õppija arengu toetamise konverentsil osales ligi 200 inimest

Õppija arengu toetamise konverentsil osales ligi 200 inimest Õppija arengu toetamise konverentsil osales ligi 200 inimest

Kaitseväe ühendatud õppeasutused korraldasid täna Tartus konverentsi, kus ligi 200 inimest arutles õppuri ja tema arengu toetamise teemal.

Konverentsil osalejad tegutsesid töötubades, mille teemadeks olid tuutorlus, mentorlus ja enesejuhitud õppimine. „Selleks, et õppurit arendada, on meil vaja teada, millised aspektid vajavad arendamist ja mida õppur ise vajab. Tuutorlus ja mentorlus aitavad õppija arengut toetada, aga oluline on ka see, kuidas õppur saab iseennast toetada,“ ütles konverentsi peakorraldaja ja KVÜÕA didaktika arendusjuht Svetlana Ganina.

Konverentsi praktilistel sessioonidel arendasid osalejad oma suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust ning tagasiside andmist, samuti võrreldi ja analüüsiti oma seniseid õppimis- ja õpetamiskogemusi.

Kolmandat korda peetud õppemetoodilisel konverentsil osalesid 15 asutuse töötajad ja õppurid, nende hulgas näiteks partnerid sisekaitseakadeemiast, lennuakadeemiast, mereväekoolist, politsei- ja piirivalveametist ning riigikantseleist.

Konverentsi ettekannetest avaldatakse kogumik kaitseväe ühendatud õppeasutuste kodulehel http://www.ksk.edu.ee/.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=l3w8D1yhA54

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58499

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.