Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 29.01.2018, kell 16:46

18.01.2018 16:45

Lääne-Virumaa parima tööandja tiitli pälvis kaitsevägi

Eesti töötukassa andis täna rahvusooper Estonias peetud tänuvastuvõtul kaitseväele üle Lääne-Viru maakonna 2017. aasta parima tööandja tiitli.

 Kaitsevägi ja kaitseressursside amet pälvisid aasta tööandja tiitli tänu NATO lahingugrupi saabumisele ja kaitseväe Tapa linnaku arendamisele, mis tõi kaasa ka uute töökohtade loomise Lääne-Virumaal.  

Muuhulgas avas kaitsevägi eelmise aasta sügisel Tapa linnakus uue toitluskompleksi, mis on üks suuremaid Baltimaades ning mis on suuteline päevas toitlustama 3200 inimest.

Toitluskompleksi haldab kaitseväe toetuse väejuhatus, mis annab Lääne-Virumaal tööd enam kui 100 inimesele. „Oleme sellise tunnustuse üle kahtlemata uhked ning mul on hea meel, et meil on kaitseväelastena õnnestunud läbi oma tegevuste ergutada ka kohalikku tööturgu ning luua inimestele stabiilseid töökohti,“ ütles toetuse väejuhatuse ülem kolonelleitnant Toomas Susi.

Kaitseväe toetuse väejuhatus tegeleb kaitseväe igapäevaseks toimimiseks vajalike tegevuste korraldamisega alustades logistikast ja materjalimajandusest ning lõpetades tugiteenuste ja kaitseväe orkestriga. Samuti õpetatakse väejuhatuse logistikapataljonis ning logistikakoolis välja reserv-ja tegevsõjaväelogistikuid ning tervisekeskuses sõjaväemeedikuid.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.