Uudised  

Uuendatud: 29.01.2018, kell 16:57

25.01.2018 16:55

Bundeswehri peaarst kohtus oma Eesti kolleegidega

Bundeswehri peaarst kohtus oma Eesti kolleegidega Bundeswehri peaarst kohtus oma Eesti kolleegidega

Täna külastas Eestit Saksa Bundeswehri peaarst kindralleitnant doktor Michael Tempel, kes tutvus Eesti kaitseväe meditsiiniteenistuse ülesehituse ja võimekusega.

Kindralleitnant Tempel kohtus hommikul kaitseväe peastaabi ülem brigaadikindral Martin Heremiga ning kaitseväe peaarst kolonelleitnant Targo Lustiga, arutades mõlema riigi sõjameditsiini ülesehitust ning koostöövõimalusi.

Pärastlõunal külastas kindralleitnant Tempel toetuse väejuhatuse tervisekeskust ja Ida-Tallinna keskhaiglat, mis on Eesti kaitseväe partner vigastatud kaitseväelaste taastusravi ja rehabilitatsiooni korraldamisel.

Kindralleitnant Tempeli sõnul on nii Eesti kui Saksamaa meditsiinistandardid ühel tasemel. „Kindlasti julgeksin koos Eesti kaitseväe meedikutega lahingusse minna,“ ütles kindralleitnant Tempel.

Kaitseväe tervisekeskus on toetuse väejuhatuse koosseisu kuuluv kaitseväe meditsiini keskasutus, mis tegeleb kaitseväelaste ravi, teenistuskõlblikkuse hindamise, hambaravi, meditsiinilogistika ja meditsiinieriala väljaõppe korraldamisega.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.