Uudised  

Uuendatud: 30.01.2018, kell 15:16

30.01.2018 15:13

Balti sõjaväespordi mängudel olid eestlased edukad suusatamises

Eelmisel nädalal Vilniuses ja Ignalinas peetud 5. Balti sõjaväespordi talimängud osutusid edukaks Eesti murdmaa- ja laskesuusatajatele, kes võitsid hulgaliselt medaleid. 

Naiste arvestuses tuli murdmaasuusatamises individuaalseks meistriks Terje Piirmann (Võrumaa malev), kes võitis ka koos Allar Sooga (kaitseväe peastaap) teatesprindis pronksmedalid.

Laskesuusatamises saavutasid nii nais- kui meeskaitseväelased kolmikvõidu. Naiste arvestuses edestas Sirli Hanni Hanna Moori  ja Kadri Partsi (kõik Võrumaa malev), meeskaitseväelaste arvestuses moodustasid esikolmiku Hans-Kristjan Rootalu, Taavi Perve (mõlemad Kuperjanovi pataljon) ja Daniil Stepšenko (staabi- ja sidepataljon).

Lisaks võitsid murdmaa- ja laskesuustamises noorkotkad ja kodutütred erinevates vanuseklassides kokku 6 kuldmedalit, 4 hõbemedalit ja 1 pronksmedali.

Sportlikus kalapüügis võitis Leedu ja Läti järel pronksmedali Eesti koodvõistkond kuhu kuulusid Anatoli Kravtšuk (toetuse väejuhatus) ja Artur Tšepelin ning Robert Kerno (õhuvägi).

2016. ja 2017. aastal jäähokiturniiri võitnud Eesti Kaitseväe jäähokivõistkond saavutas seekord Ameerika Ühendriikide, Leedu ja Läti koondiste järel neljanda koha.

Järgmised Balti sõjaväespordi talimängud toimuvad 2019. aasta talvel Eestis.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.