Uudised  

Uuendatud: 08.02.2018, kell 17:51

08.02.2018 17:49

Kaitseväe juhataja inspekteeris Pärnus toetuse väejuhatust ja kaitseliidu Pärnu malevat

Kaitseväe juhataja inspekteeris Pärnus toetuse väejuhatust ja kaitseliidu Pärnu malevat Kaitseväe juhataja inspekteeris Pärnus toetuse väejuhatust ja kaitseliidu Pärnu malevat

Täna inspekteeris kaitseväe juhataja kindral Riho Terras Eametsas asuvat toetuse väejuhatuse staapi ja Pärnu linnas asuvat kaitseliidu Pärnu malevat, et saada ülevaade üksuste tegevusest ja valmisolekust.

Eametsas andis toetuse väejuhatuse ülem kolonelleitnant Toomas Susi kindral Terrasele ülevaate väejuhatuse valmisolekust ja tegevustest. Lisaks kohtus kindral Terras staabi isikkoosseisuga, kellega vestles kaitseväe ja toetuse väejuhatusega seotud tulevikuplaanidest. „Ma olen rahul toetuse väejuhatuse tegevusega ja ma tänan teid – teie töö ei ole kerge ning väärib seda enam tunnustust“, ütles kindral Terras.

Hommikul kohtus kindral Terras Pärnus ka kaitseliidu Pärnu maleva pealiku major Kristian Kivimäe ja maleva liikmetega, et hinnata maleva ja selle liikmete valmisolekut.

Kaitseväe toetuse väejuhatus tegeleb kaitseväe igapäevaseks toimimiseks vajalike tegevuste korraldamisega alustades logistikast ja materjalimajandusest ning lõpetades tugiteenuste ja kaitseväe orkestriga. Samuti õpetatakse väejuhatuse logistikapataljonis ning logistikakoolis välja reserv-ja tegevsõjaväelogistikuid ning tervisekeskuses parameedikuid.

Fotod: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/58525

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.