Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 22.02.2018, kell 16:45

22.02.2018 16:41

Mereväekoolis lõppes 14. mereväe sidekursus

 Miinisadamas paiknevas mereväekoolis lõppes täna mereväe 14. sidekursus, millel osalenud õppurid omandasid NATO sideprotseduuride põhioskused.

"Sidekursuse läbinud kaitseväelased tagavad merel toimuvatel operatsioonidel ja õppustel parema koostöö liitlaste sõjalaevadega," ütles kursuse ülem nooremveebel Magnus Vili.

Tänavusel mereväe sidekursusel osalesid kolm õppurit Lätist, neli Leedust ja kaks Eestist – kokku kaheksa allohvitseri ja üks ohvitser. Kursus algas jaanuaris ning vältas viis nädalat.

Mereväe sidekursus valmistab ette sidepersonali ja sideohvitsere teenistuseks mereväe sõjalaevadel. Programmi raames õpetatakse NATO sideorganisatsiooni, laevade manööverdamist, taktikalisi signaale, kõnesideprotseduure ja sõnumsideprotseduure.

Eesti mereväe mereväekoolis koolitatakse nii ajateenijaid, tegevväelasi kui ka kõrgema sõjakooli mereväe õppekavade kadette. Lisaks tegeleb mereväekool uurimus- ja arendustööga, koordineerib õppetegevust mereväes ning nõustab mereväelist väljaõpet ja õppetegevust kaitseväes.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.