Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 28.02.2018, kell 14:17

28.02.2018 13:45

Kaks kuldmedalit võitnud veteran sai uue võistlusratta

Kaks kuldmedalit võitnud veteran sai uue võistlusratta Kaks kuldmedalit võitnud veteran sai uue võistlusratta

Täna sai 2017. aasta Võitmatute mängudel kaks kuldmedalit võitnud vanemseersant Janno Lepik kätte eelmisel sügisel heategevusliku jalgrattasõidu Tahtejõu Tuur toel soetatud käsiratta.

Tahtejõu Tuuri korraldajad ja ostu toetanud Eesti vigastatud võitlejate ühingu esindajad andsid spetsiaalselt vanemseersant Lepiku järgi kohandatud ratta talle üle Tallinna spordihallis, kus ta uut võistlusvahendit esimest korda ka proovida sai.

„Uus ratas on kerge, kiire ja mugav. Olen väga tänulik Tahtejõu Tuuri korraldajatele ja osalejatele ning vigastatud võitlejate ühingule, kelle abil see ratas ostetud sai. Loodan, et tulemused muutuvad nüüd üha paremaks,“ ütles vanemseersant Lepik.

Vanemseersant Lepik osales eelmisel aastal Kanadas peetud vigastatud kaitseväelastele mõeldud Võitmatute mängudel, kus võitis kaks kuldmedalit sisesõudmises ning osales ka rattavõistlusel, tol korral veel laenatud käsirattaga. Sel aastal on vanemseersant Lepik seadnud sihiks Austraalias toimuvad Võitmatute mängud, kus soovib samuti võistelda sõudmises ja rattasõidus.

Võitmatute mängud ehk Invictus Games on Suurbritannia prints Harry poolt 2014. aastal ellu kutsutud spordivõistlused sõjalistel operatsioonidel viga saanud sõduritele. Invictus tähendab ladina keeles võitmatut.

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58579

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.