Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 01.03.2018, kell 16:03

01.03.2018 16:02

Liikumis- ja veoteenistuse sõdurid osalevad lahinglaskmistel

Liikumis- ja veoteenistuse sõdurid osalevad lahinglaskmistel Liikumis- ja veoteenistuse sõdurid osalevad lahinglaskmistel

Liikumis- ja veoteenistuse erialakursusel õppivad logistikapataljoni ajateenijad osalevad sel nädalal Läänemaal peetavatel lahinglaskmistel. 

Lahinglaskmised on liikumis- ja veoteenistuse eriala ajateenijate jaoks kursuse lõpuks ning edasise teenistuse käigus omandavad sõdurid teadmisi koostööharjutustel toetuse väejuhatuse tegevväelastega. Ajateenijate ülesannete hulka kuulub edaspidi koos elukutseliste kaitseväelastega nii kaitseväe kui ka liitlaste varustuse ja isikkoosseisude kolonnide saatmine ja turvamine, vastuvõtmine sadamates, raudtee- ja lennujaamades ning piiripunktides.

Liikumis- ja veoteenistus on kaitseväe toetuse väejuhatuse allüksus, mille peamisteks ülesanneteks on nii rahu- kui sõjaajal üksuste transpordialane toetus ja turvatud saatmine, liitlaste vastuvõtmine ja toetus Eestis viibimisel ning väljasaatmine. Lisaks toetatakse ka Eesti üksuste liikumist välisriikides ja missioonidel.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.