Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 06.03.2018, kell 16:30

06.03.2018 16:05

Kaitseväe juhataja inspekteeris Vahipataljoni

Kaitseväe juhataja inspekteeris Vahipataljoni Kaitseväe juhataja inspekteeris Vahipataljoni

Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras inspekteeris täna Tallinnas sõjaväepolitsei Vahipataljoni ja pataljoni kompanii välilaagrit Männikul, kus sai ülevaate Vahipataljoni olukorrast ja tegevusest.

Tallinnas Miinisadamas andis Vahipataljoni ülem major Martin Kukk kaitseväe juhatajale ülevaate pataljoni valmisolekust ja tegevustest. Kindral Terras tutvus Miinisadamas ka Vahipataljoni ajateenijate elu-oluga ning tutvustas kohtumisel pataljoni tegevväelastega neile kaitseväe tulevikuplaane. Lisaks inspekteeris kaitseväe juhataja Vahipataljoni välilaagrit Männikul, kus vestles pataljoni ajateenijatega.

"Olles ise Vahipataljoni ülema ametikohal teeninud on mul hea meel näha, millise arengu on pataljon aja jooksul läbi teinud nii väljaõppetingimuste kui -sisu osas. Väljaõppe kõrge tase kumas läbi ka vestlustest pataljoni ajateenijatega, kes on väga teotahtelised ja motiveeritud," ütles kindral Terras

Sõjaväepolitsei Vahipataljon on spetsialiseerunud jalaväe- ja sõjaväepolitseiüksuste väljaõpetamisele. Lisaks täidab väeosa kaitseväelisi esindusfunktsioone, tagades presidendi kantselei auvahtkonna ning pannes välja aukompaniid kaitseväes peetavateks ja riiklikeks tseremooniateks.

Alates 2015. aastast paikneb sõjaväepolitsei Vahipataljon Põhja-Tallinnas asuvas Miinisadama linnakus. Koos sõjaväepolitsei Vahipataljoni ajateenijatega läbivad väeosas sõduri baaskursuse ka hiljem mereväe laevadele teenima asuvad kutsealused.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.