Uudised  

Uuendatud: 11.09.2018, kell 16:41

11.09.2018 16:31

Kaitseväe juhataja kohtus 2. jalaväebrigaadi juhtkonnaga, et arutada ettevalmistusi suurõppuseks Siil 2022

Kaitseväe juhataja kohtus 2. jalaväebrigaadi juhtkonnaga, et arutada ettevalmistusi suurõppuseks Siil 2022 Kaitseväe juhataja kohtus 2. jalaväebrigaadi juhtkonnaga, et arutada ettevalmistusi suurõppuseks Siil 2022

Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras kohtus Luunjas 2. jalaväebrigaadi staabis brigaadi juhtkonnaga, et arutada tulevikuperspektiive ning saada ülevaade linnaku taristu ja brigaadi reservüksuste tehnika ja varustuse hetkeseisust.

Rääkides brigaadi tulevikuarengutest rõhutas kindral Terras valmistumist suurõppuseks Siil 2022, kus 2. jalaväebrigaadil on kandev roll. „Järgmise kolme aasta jooksul seisavad 2. jalaväebrigaadil ees äärmiselt olulised ülesanded, et Siil 2022 õppusel edukalt esineda. Seda silmas pidades on tegemist prioriteetse üksusega kogu kaitseväe arengule ja olen veendunud, et senise suurepärase töö valguses täidab brigaad püstitatud eesmärgid kindlalt,“ ütles kindral Terras.

Lisaks tutvus kaitseväe juhataja Luunja linnakus 2. jalaväebrigaadi reservüksuste varustuse, relvastuse ja tehnika hoiutingimuste ning hetkeseisuga.

2. jalaväebrigaad on Lõuna-Eestis paiknev kaitseväe struktuuriüksus. Üksuse rahuaegsesse koosseisu kuuluvad Kuperjanovi jalaväepataljon ja tagalapataljon, ülejäänud üksused formeeritakse sõjaolukorras regulaarselt täiendõpet saavate reservväelaste baasil.

Fotod: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/58955

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.