Uudised  

Uuendatud: 12.09.2018, kell 16:41

12.09.2018 16:40

Kaitseväe veteran saavutas UCI pararatturite võistlusel kaks esikohta

Kaitseväe veteran saavutas UCI pararatturite võistlusel kaks esikohta Kaitseväe veteran saavutas UCI pararatturite võistlusel kaks esikohta

8.-9. septembril toimus Rootsis SMACK Swedish Paracycling Cup UCI rattavõistlus, kus käsiratturite hulgas saavutas oma võistluskategoorias kaks esikohta vanemseersant Janno Lepik.

„Tulemus pole paha arvestades, et olen rattasõiduga kõigest 5 kuud aktiivselt tegelenud. Aga arenguruumi on veel palju ja enda arendamise nimel töö pidevalt käib,“ ütles vanemseersant Lepik.

Vanemseersant Lepik võistles Rootsis 15 km eraldistardi- ning 42,3 km pikkuses ühisstardiga sõidus. Võistlustel olid esindatud Rootsi, Taani, Soome, Eesti, Tai, Korea, India, Venezuela ja  Liibanoni ratturid.

Lisaks vanemseersant Lepikule esindas Rootsis Eestit ka Rio paralümpiakogemusega Mari-Liis Juul, kes saavutas oma võistlusklassis samuti kaks esikohta.

Veidi rohkem, kui kuu aja pärast asub vanemseersant Lepik võistlustulle juba Austraalias toimuvatel Võitmatute mängudel. Eestit esindab Austraalias kokku 15 liikmeline kaitseväe veteranide võistkond.

 

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.