Uudised  

Uuendatud: 22.11.2018, kell 15:23

22.11.2018 15:22

Sõdurid kinkisid lastehaigla patsientidele kaisuloomi

Sõdurid kinkisid lastehaigla patsientidele kaisuloomi Sõdurid kinkisid lastehaigla patsientidele kaisuloomi

1. jalaväebrigaadi õhutõrjepataljoni nooremseersandid Armani Pogosjan, Kiur Olaf Sild ning Mike Mitt veetsid eilse hommikupooliku Tallinna lastehaigla kirurgiaosakonna mängutoas, kus tutvustasid haiglas viibivatele lastele ning nende vanematele enda teenistust ning kinkisid kaisuliblikaid.

„Ühel päeval lõunat süües märkasime, et Alma kohupiimatopsi peal olevas tekstis lubati 25 kaane eest ühe kaisulooma. Vahetult enne seda pidin ma olude sunnil külastama lastehaiglas enda väikest sugulast. Kohe mõtlesin sealsete laste peale, panime plaani paika ning hakkasime tegutsema,“ meenutas nooremseersant Armani Pogosjan. Appi tulid Tapa toitlustuskompleksi töötajad, kes panid välja karbi, kuhu korjati kaaned kampaanias osalemiseks. Kokku saadi 375 kaant, mida sõdurid viieteistkümne pehme liblika vastu vahetasid.

Haigla esindajad kiitsid heaks sõdurite algatuse ning soovi haiglas viibivaid lapsi külastada ja eile saidki sõdurid lastega kokku.

„Mängutuba on koht, kus laps saab laps olla. Täna tulid siia kokku ka meie haigla suuremad patsiendid teistest osakondadest ning meditsiinipersonal. Sõltumata vanusest ja terviseseisundist, saime korraks probleemid unustada ning sõdurite eluga lähemalt tutvuda," tänas ajateenijaid kirurgiaosakonna kasvataja Piret.

"Nägime laste silmades siirast rõõmu ning huvi meie tegemiste vastu. Nendega kohtumine tegi ka meie päeva üpriski eriliseks ning meeldejäävaks," lausus nooremseersant Pogosjan ja soovis kõikidele lastele tervist ning kiiret paranemist.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.