Uudised  

Uuendatud: 14.12.2018, kell 10:59

14.12.2018 10:54

Kolonel Palm võttis üle peastaabi lipu

Kolonel Palm võttis üle peastaabi lipu Kolonel Palm võttis üle peastaabi lipu

Täna hommikul kaitseväe peastaabi territooriumil toimunud rivistusel andis kaitseväe juhataja kindralmajor Martin Herem kolonel Veiko-Vello Palmile üle peastaabi lipu, millega tähistati sümboolselt kolonel Palmi asumist peastaabi ülema ametikohale. 

„Kaitseväe peastaabis teenivad inimesed peavad nii tegutsema kui ka välja paistma ühtse meeskonnana, sest meie üksuse jõu ja terviku moodustavadki need inimesed, kes läbipõimununa ja omavahel koostööd tehes suudavad kaitseväge kvaliteetselt juhtida,“ ütles kolonel Palm.

Kolonel Palm kutsus oma uute alluvate poole pöördudes neid kaasa mõtlema ja väljakutseid esitama ning tuletas meelde, et iga peastaabis teeniv inimene peab olema valmis muutusteks kui neid teha vaja on.

Kolonel Palm määrati kaitseväe peastaabi ülema ametikohale kaitseminister Jüri Luige käskkirjaga alates 5. detsembrist.

Kolonel Veiko-Vello Palm alustas teenistust kaitseväes 1992. aastal ajateenijana Kalevi üksik-jalaväepataljonis ning on teeninud muuhulgas Tapa väljaõppekeskuse staabiülemana, peastaabi operatiiv- ja väljaõppeosakonna ülemana, staabiohvitserina Poolas asuva NATO Kirdekorpuse staabis ning olnud kaitseministeeriumi riigikaitse planeerimise osakonna juhataja.

Aastatel 2015 kuni 2018 oli kolonel Palm 1. jalaväebrigaadi ülem, alates tänavu suvest kaitseväe peastaabi ülema asetäitja. Kolonel Palm on lõpetanud Soome riigikaitse kõrgkooli kadetikooli ja kindralstaabiohvitseride kursused ning osalenud rahvusvahelisel sõjalisel missioonil Afganistanis 2007. ja 2010. aastal.

Fotod: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/59149
Video: https://www.youtube.com/watch?v=VWtL92kmAVU

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.