Uudised  

Uuendatud: 31.01.2019, kell 17:03

31.01.2019 17:01

Vabariigi President külastas KVÜÕA lahingukooli

Vabariigi President külastas KVÜÕA lahingukooli Vabariigi President külastas KVÜÕA lahingukooli

Vabariigi President Kersti Kaljulaid külastas täna Võrus kaitseväe ühendatud õppeasutuste lahingukooli, kus andis loengu lahingukooli õppuritele ja kohtus kooli juhtkonnaga.

„Eestis on väga kõrgel tasemel ohvitseride ja allohvitseride korpus ning see teadmine, kes on su kõrval, loob kindla tunde. Te saate siit väga hea juhtimisalase hariduse ja kogemuse, julgege alati võtta initsiatiiv ja vastutus,“ ütles president Kaljulaid.

 

Vabariigi President andis lahingukoolis õppivatele kaitseväelastele, ajateenijatest aspirantidele ja vanemallohvitseridele loengu, milles rääkis olukorrast maailmas, NATO liikmeks olemisest ja liitlassuhetest, Eesti sõjalise riigikaitse hetkeseisust ning oma ootustest tulevatele ohvitseridele ja allohvitseridele. Loengu lõppedes avanes kuulajatel võimalus esitada presidendile ka küsimusi.

 

Loengule järgnenud ringkäigul sai president ülevaate lahingukooli õppetegevusest ning kohtus kooli juhtkonnaga.

 

Kaitseväe ühendatud õppeasutuste lahingukoolis koolitatakse vanemallohvitsere ja reservohvitsere. Kooli õppetöö on jaotatud erinevateks kutse- ja täiendusõppekursusteks. 

 

Kaitseväe peastaap, 717 1155, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.