Uudised  

Uuendatud: 01.03.2019, kell 12:51

01.03.2019 12:50

Tartus toimus NATO teadus- ja tehnoloogiaorganisatsiooni töögrupi avaistung

Tartus toimus NATO teadus- ja tehnoloogiaorganisatsiooni töögrupi avaistung Tartus toimus NATO teadus- ja tehnoloogiaorganisatsiooni töögrupi avaistung

27. veebruarist 1. märtsini 2019 toimus Tartus NATO teadus- ja tehnoloogiaorganisatsiooni süsteemianalüüsi paneeli riigikaitse laiale käsitlusele keskenduva töögrupi avaistung.

Kolmele aastale kavandatud töö käigus uurib töögrupp erinevaid analüütilisi ja kontseptuaalseid raamistikke, mis toetavad sõjaliste operatsioonide läbiviimist kõiki sõjapidamise valdkondi hõlmavas keskkonnas sõjaliste, paramilitaarsete ja tsiviilorganisatsioonide osavõtul.

„Uuringu väljundiks on NATO teaduspublikatsioon, mis loob ühtse kontseptuaalse raamistiku kerksust ja seeläbi heidutust edendavate tegutsemisviiside, juhtimislahendite ning püsitoimingute eeskirjade loomiseks NATO liikmes- ja partnerriikides,“ ütles KVÜÕA poolt töögrupis osalenud dr. Jaan Murumets.

Töögrupp loodi Eesti eesistumisel ning sinna kuuluvad esindajad Belgiast, Lätist, Norrast ja Rootsist. Eestit esindavad töögrupis KVÜÕA rakendusuuringute keskuse ressursihalduse grupi juhataja dr. Jaan Murumets ning sõjaväepedagoogika ja juhtimise õppetooli lektor reservkolonel Aarne Ermus.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.