Uudised  

Uuendatud: 07.03.2019, kell 09:26

06.03.2019 14:16

KVÜÕA kadetid harjutavad Tartus patrullimist

KVÜÕA kadetid harjutavad Tartus patrullimist KVÜÕA kadetid harjutavad Tartus patrullimist

12.-14. märtsil korraldavad Kaitseväe ühendatud õppeasutused Tartu linnas taktikaharjutusi, mille raames harjutavad kõrgema sõjakooli kadetid linnas relvastatult ja lahingvarustuses patrullimist.

„Sellised harjutused Tartus on vajalikud selleks, et läbi üksuste treenimise võimalikult realistlikus keskkonnas olla valmis linnaelanike parimaks sõjaliseks kaitseks agressiooni korral,“ ütles KVÜÕA rühmataktika grupi ülem major Marko Pungar. „Oleme väga tänulikud Tartu elanike mõistva suhtumise eest,“ lisas major Pungar.

12.-13. märtsil patrullivad Sõjakooli kadetid Tartus Jaamamõisa linnaosas, kus kasutatakse lahingutegevuse imiteerimiseks ka paukpadruneid ja suitsugranaate.

14.märtsil toimub harjutus Tartu avaturu piirkonnas, kus kadetid liiguvad relvastatult ning imitatsioonivahendeid ei kasutata.

Harjutused on kooskõlastatud Tartu linnavalitsuse ja Häirekeskusega ning harjutusi juhivad KVÜÕA instruktorid. Patrullimise käigus ei sisene osalejad eravaldustesse ega siseruumidesse ning pärast patrullharjutust korrastab KVÜÕA kasutatud alad.

Lisainfo harjutuse kohta: +372 53327450 või raido.roivas [-at-] mil.ee.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.