Uudised  

Uuendatud: 05.02.2014, kell 11:21

05.02.2014 10:30

Kaitseväe juhataja soovis Eesti laskesuusatajatele olümpial edu

Kaitseväe juhataja soovis Eesti laskesuusatajatele olümpial edu Kaitseväe juhataja soovis Eesti laskesuusatajatele olümpial edu

Kaitseväe juhataja kindralmajor Riho Terras soovis täna kaitseväe peastaabis laskesuusatajatele seersant Kauri Kõivule, kapral Indrek Tobrelutsule ja kapral Roland Lessingule edu eelseisvatel olümpiamängudel.

Kindralmajor Terras avaldas lootust, et kaitseväe spordirühma kuuluvad laskesuusatajad annavad endast Eesti esindamisel parima ning kinkis sportlastele kaitseväe juhataja meenemündid.

Enim medaleid on Eesti meistrivõistlustelt toonud kapral Roland Lessing, kes on võitnud laskesuusatamises 23 medalit, millest 14 kulda, viis hõbedat ja neli pronksi. Salt Lake City olümpiamängudelt naasis Lessing 45. kohaga distantssõidus.

Kapral Indrek Tobreluts on Eesti meistrivõistlustel laskesuusatamises võitnud seitse kulda, kaheksa hõbedat ja kaks pronksi ning murdmaasuusatamises kaks hõbedat ja kolm pronksi. Vancouveri sprindisõidus kuulus talle 31. koht.

Seersant Kauri Kõiv on Eesti meistrivõistlustel võitnud kokku üheksa medalit, millest neli kulda, kolm hõbedat ja kaks pronksi. Vancouveri distantssõidus kuulus talle 44. koht.

Kapral Indrek Tobreluts on olümpiamängudel Eestit esindanud neljal, kapral Roland Lessing kolmel ja seersant Kauri Kõiv ühel korral.

Laskesuusatajad kuuluvad kaitseväe spordirühma, mis tegutseb 2006. aasta 1. veebruarist staabi- ja sidepataljoni koosseisus. Spordirühma eesmärk on spordi populariseerimine kaitseväes ja ühiskonnas tervikuna. Spordirühma kuulub praegu 18 tippsportlast. Samuti võimaldab teenistus spordirühmas perspektiivikatel noorsportlastest ajateenijatel osaleda treeningutel ja võistlustel.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.