Uuendatud: 20.03.2014, kell 10:08

20.03.2014 10:00

Kõige tugevamad maadlejad teenivad pioneeripataljonis

Kõige tugevamad maadlejad teenivad pioneeripataljonis Kõige tugevamad maadlejad teenivad pioneeripataljonis

Eile Kirde kaitseringkonnas peetud kaitseväe meistrivõitlustel kreeka-rooma maadluses võtsid omavahel mõõtu üle kuuekümne kaitseväelase ja kaitseliitlase.

Võistkondlikus arvestuses pälvis esikoha pioneeripataljoni võistkond, kaitseväe ühendatud õppeasutuste maadlejad tulid teiseks ning Viru jalaväepataljoni kaitseväelased said kolmanda koha.

Kuni 59 kilogrammises kehakaalus võitis üldarvestuses reamees Cen Trossmann Järva malevast, teise koha sai leitnant Hegert Horn pioneeripataljonist.

Üldarvestuses kuni 66 kilogrammises kehakaalus võitis reamees Taaniel Piiskoppel pioneeripataljonist, teise koha sai kapten Ainar Afanasjev samuti pioneeripataljonist ja kolmandat kohta jagasid Viru jalaväepataljoni esindajad reamees Heiki-Albert Tilk ning reamees Benno Harjo. Ajateenijate arvestuses võitis reamees Taaniel Piiskoppel pioneeripataljonist, teise koha sai reamees Heiki-Albert Tilk ning kolmanda reamees Benno Harjo. Mõlemad Viru jalaväepataljonist.

Kuni 75 kiloses kehakaalus sai üldarvestuses esimese koha reamees Argo Mitt Pärnu malevast, teise koha reamees Kalev Karp Viru jalaväepataljonist ja kolmandat kohta jagasid Marek Saar Viru malevast ning reamees Andre Kuldma Kuperjanovi jalaväepataljonist. Ajateenijate arvestuses võitis reamees Kalev Karp Viru jalaväepataljonist, teise koha sai Andre Kuldma Kuperjanovi jalaväepataljonist ja kolmanda reamees Aimar Pikk Viru jalaväepataljonist.

Kuni 85 kg kehakaalus võitis üldarvestuses seersant Hardo Toots Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustest, teise koha sai nooremseersant Vitali Vesselovski Scoutspataljonist ning kolmandat kohta jagasid reamees Peedu Perner Scoutspataljonist ning madrus Rain Praks mereväest, kes saavutas ajateenijate arvestuses esimese koha. teise koha ajateenijate arvestuses sai reamees Taiger Sügis Kuperjanovi jalaväepataljonist ning kolmanda reamees Aleksei Šantarevitš Vahipataljonist.

Kuni 98 kiloses kehakaalus võitis mõlemas arvestuses nooremseersant Margus Soome Vahipataljonist. Üldarvestuses sai teise koha seersant Vladimir Vesselovski 1. jalaväebrigaadist ning kolmas koht läks jagamisele vanemveebel Martin Plaser Tallinna malevast ning nooremseersant Oliver Ainsalu Kuperjanovi jalaväepataljonist vahel. Viimane sai ajateenijate arvestuses teise koha. Ajateenijate arvestuses kolmanda koha sai reamees Volodymyr Kostiak Vahipataljonist.

Üldarvestuses kuni 130 kg kehakaalus võitis vanemveebel Meelis Barbo kaitseväe ühendatud õppeasutustest, teise koha saavutas kolonelleitnant Allan Parv kaitseväe ühendatud õppeasutustest ning kolmandat kohta jagasid Anti Liivak Järva malevast ning nooremseersant Mihkel Raadik Vahipataljonist.

Kaadrikaitseväelased ja ajateenijad võistlesid kuues erinevas kaalukategoorias.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.