Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 30.04.2014, kell 16:07

30.04.2014 16:01

Ühendriikide instruktorid viisid Paldiskis läbi sihtmärgistamise kursuse

Täna lõpeb Paldiskis kolmepäevane Ameerika Ühendriikide instruktorite osalusel läbi viidud sihtmärgistamise (targeting) kursus, mille eesmärgiks on arendada osalejate võimekust sõjaliste sihtmärkide määratlemisel.

“Kursuse eesmärgiks on arendada analüütilist mõtlemist sihtmärkide ja nende vastu kasutatavate meetmete valikul,” ütles 1. jalaväebrigaadi operatiivjaoskonna tuletoetusohvitser major Sergei Guselnikov.

Kolme päeva jooksul osalesid paarkümmend kaitseväelast nii temaatilistel loengutel kui praktiliste ülesannete lahendamisel, kursusest võtsid osa ohvitserid ja vanemallohvitserid Kalevi ja Viru jalaväepataljonidest, Scoutspataljonist, Vahipataljonist ning õhuväest. Sihtmärgistamisena käsitletakse eelkõige lahingus hävitatavate objektide või rajatiste ning hävitamiseks kasutavate vahendite määratlemist.

Kursuse viis koos Ühendriikide Euroopa maavägede alluvusse kuuluva valmisolekukeskuse (Joint Multinational Readiness Center) instruktoritega läbi 1. jalaväebrigaad.

Saksamaal Hohenfelsis asuva keskuse ülesandeks on Ühendriikide üksuste ettevalmistamine rahvusvahelisteks operatsioonideks. Ühtlasi on tegu suurima Ühendriikide Euroopas asuva väljaõppekeskusega, kus igal aastal saab väljaõppe üle 60 000 ameerika ja liitlasriikide sõduri.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.