Uudised  

Uuendatud: 10.05.2014, kell 10:56

10.05.2014 09:34

Sõdurite ansambel esineb emadepäeval Lõuna-Eestis

Sõdurite ansambel esineb emadepäeval Lõuna-Eestis Sõdurite ansambel esineb emadepäeval Lõuna-Eestis

Kaitseväe orkestri ajateenijate lauluansambel Vaata ja naudi annab pühapäeval Kevadtormil kaks emadepäeva kontserti.

Kell 11 esinevad sõdurid Rõuge kirikus ja kell 16 Võru kultuurimajas. Kontserdid on tasuta ja kõik huvilised on oodatud.

Lauluansambli üks eestvedajatest, orkestri tseremoniaaldirigent nooremleitnant Simmu Vasara sõnul on ansambli repertuaar on mitmekesine: karmidest rivilauludest südamlike emadepäevalauludeni.

Kaitseväe orkestri ajateenijate ansambel tegutseb alates 2013. aasta detsembrist. Ansambli liikmed on hariduselt muusikud, kellest mitmed on õppinud või õpivad muusika ja teatriakadeemias, Viljandi kultuuriakadeemias, Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis ja Sibeliuse Akadeemias. Ansambel võitis aasta alguses Tartus Eesti esimesel vokaalansamblite võistulaulmise konkursil meesansamblite kategoorias eripreemia.

Ajateenijatest muusikuid saab lähipäevadel suurõppuse piirkonnas näha veelgi. Reedel esines Kaitseväe orkestri ajateenijate rockbänd Häiregrupp Vastseliina gümnaasiumis, laupäeval kell 11 Tarvastu laadal ja esineb esmaspäeval kell 14 Rõuge põhikoolis.

Kõik need ülesastumised on muusikasõpradele tasuta.

Kaitsevägi korraldab õppuse Kevadtorm sel aastal 5-23. maini Lõuna-Eestis. Õppusel osaleb kokku ligi 6000 kaitseväelast Eestist ja liitlasriikidest, samuti kaitseliitlased ja reservväelased.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.