Uudised  

Uuendatud: 12.05.2014, kell 17:27

12.05.2014 17:14

Kevadtormil osalevate Poola ründelennukite madallennud Lääne-, Kesk- ja Lõuna-Eestis

Kevadtormil osalevate Poola ründelennukite madallennud Lääne-, Kesk- ja Lõuna-Eestis Kevadtormil osalevate Poola ründelennukite madallennud Lääne-, Kesk- ja Lõuna-Eestis

Teisipäeval, 13. mail sooritavad Eesti õhuruumis madallende kolm õppusel Kevadtorm osalevat Poola ründelennukit Su-22. Ründelennukid lendavad Lääne-, Kesk- ja Lõuna-Eestis kell 11.00-13.00.

Madallennud toimuvad mitte madalamal kui 152 meetrit (500 jalga) ning eelistatavalt mere kohal või asustatud punktidest eemal. On võimalik, et lennukid mööduvad asulatest või üksikutest taludest kui suunduvad ühelt harjutusalalt teisele, kuigi võimalusel püütakse asustatud alasid vältida.

Õhuvägi loodab kohalike elanike mõistvale suhtumisele. NATO liikmesriigid eraldavad õhuväe õppuste ja harjutuste, sealhulgas madallendude läbiviimiseks kindlad osad oma õhuruumist. Muuhulgas on Balti riikide valitsused eraldanud oma õhuruumis piirkonnad madallendude sooritamiseks. Madallennu harjutused on kooskõlas Eesti seadustega ning neid sooritatakse kokkuleppel Lennuameti ja Lennuliiklusteeninduse AS-ga.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.