Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 10.07.2014, kell 12:23

10.07.2014 12:21

Sisseastumiskatsed selgitavad kas kandidaatides on ohvitserimaterjali

Sisseastumiskatsed selgitavad kas kandidaatides on ohvitserimaterjali Sisseastumiskatsed selgitavad kas kandidaatides on ohvitserimaterjali

Vähem kui kahe nädala pärast algavatel Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgema Sõjakooli sisseastumiskatsetel pannakse kandidaatidel proovile nii vaimne kui ka füüsiline pool.

22. juulist kuni 25. juulini toimuvad Kõrgemas Sõjakoolis sisseastumiskatsed, kuhu oodatakse kõiki kandideerinuid, olenemata sellest, kas neil on läbitud ajateenistus või minnakse seda alles läbima.

Sisseastumiskatsed algavad 22. juulil hommikul kell üheksa, kui kandidaate oodatakse Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste fuajeesse, kus antakse info edasiseks. Et sisseastumised kestavad mitu päeva, siis on katsete perioodil tagatud majutus Kõrgema Sõjakooli poolt ühiselamutubades.

Esimesse katsete päeva mahub ka katsete korra tutvustamine ja kell üks algab akadeemiline test Tartu ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna ringauditooriumis (Vanemuise 46, Tartu). Akadeemilise testi kohta saab täpsemalt lugeda siit.

Teisel sisseastumispäeval pannakse proovile kandidaatide kehaline pool ning terve päeva vältel toimub Tähtvere pargis kaitseväe üldfüüsiline test. Testi kohta saad pikemalt lugeda siit.

Lisaks üldfüüsilisele testile algavad teisel päeval algavad ka kutsesobivusvestlused, mis kestavad kuni neljanda päeva kella viieni.

Sisseastumiskatsete tulemused avalikustatakse hiljemalt 29. juulil kell 17.00 Kõrgema Sõjakooli kodulehel ja KVÜÕA fuajees teadete tahvlil. Uut kursust oodatakse kooli 11. augustist.

Kogu sisseastumiskatseid puudutavat infot avaldame jooksvalt nii sõjakooli kodulehel kui ka ametlikul Facebooki lehel. Tekkinud küsimuste korral saab ühendust võtta kooli õppekorraldusspetsialistidega aadressil sojakool [-at-] mil.ee või helistades telefonil 717 6131.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.