Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 11.11.2014, kell 11:12

11.11.2014 10:58

Scoutspataljon toetab heategevusliku kalendrimüügiga haavata saanud Eesti sõdureid

Scoutspataljon korraldab neljandat aastat heategevusliku kalendrimüügi, millest kogutud tulu läheb Eesti vigastatud võitlejate ühingu toetuseks.

Heategevusliku kalendri eestvedaja, Scoutspataljoni lahingtoetuskompanii ülema kapten Rauno Viitmanni sõnul alustas ta  2012. aastal kalendri tegemist eesmärgiga saata selge sõnum vigastatutele, et väeosas nende peale mõeldakse. "Pärast erinevate variantide kaalumist, millises formaadis haavatud sõdurite toetuseks korjandust teha, langes valik kalendri kasuks, sest Scoutspataljonil veel oma kalendrit ei olnud," ütles kapten Viitmann.

Sel aastal trükiti kalendreid tuhat tükki ning neid saab soetada väeosadest, Kaitseliidu malevatest ning Gladiuse ja Jagdhofi militaar- ja jahindustarvete poodidest.

Kalender maksab viis eurot ja müügikohtade nimekiri täieneb.

Kapten Viitmanni sõnul on aasta-aastalt on kalendrite müük edenenud. "Sel aastal on eesmärk kalendrid läbi müüa hiljemalt Vabariigi aastapäevaks," ütles kapten Viitmann.

Uuendusena pani õla alla Eesti kaitsetööstusliit, kelle abiga kaeti väljaandmiskulud. Kaitsetööstusliidust toetasid kalendri väljaandmist firmad Milrem ja Defendec.

Kaitseväeteemalised humoorikad illustratsioonid on kalendrile teinud endine Scoutspataljoni võitleja Küllo Lumi.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.