Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 13.03.2015, kell 14:34

13.03.2015 14:33

Kuperjanovi pataljoni ajateenijad andsid truudusetõotuse

Täna pärastlõunal andis Kuperjanovi jalaväepataljonis truudusetõotuse üle 30 ajateenija, kes alustasid teenistust jaanuaris.

Aasta alguses teenistusse tulnud ajateenijad läbisid üksteist nädalat kestnud sõduri baaskursuse, kus omandasid teadmisi meditsiinist, relvade käsitlemisest, välioskustest ning õppisid töötama meeskonnana.

Pärast sõduri baaskursuse lõpetamist ja tõotuse andmist jätkavad tulevased jaoülemad ja autojuhid teenistus eriala- ja allüksuse väljaõppega.

Truudusetõotusega tõotab kaitseväelane jääda ustavaks demokraatlikule Eesti Vabariigile ja tema põhiseaduslikule korrale, kaitsta Eesti Vabariiki vaenlase vastu kogu oma mõistuse ja jõuga, olla valmis ohverdama oma elu isamaa eest ning pidada kinni kaitseväe distsipliinist.

Kuperjanovi jalaväepataljoni ülesanne rahuajal on ette valmistada sõjaaja allüksused: jalaväekompaniisid, miinipildujapatareid, tagalakompaniid, ja staabikompaniid. Praegu on Kuperjanovi pataljon ajateenijate arvult suurim jalaväepataljon Eestis, kus teenib ligi 800 ajateenijat.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.