Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 08.02.2017, kell 14:46

08.02.2017 14:03

Eestit külastab NATO maaväejuhatuse ülem

Eestit külastab NATO maaväejuhatuse ülem Eestit külastab NATO maaväejuhatuse ülem

Täna külastab Eestit NATO maaväejuhatuse ülem Ameerika Ühendriikide kindralleitnant Darryl A. Williams, et arutada kaitseväe juhataja asetäitja brigaadikindral Indrek Sireliga NATO pataljonisuuruse lahingugrupi saabumisega seonduvat.

Brigaadikindral Sireli sõnul loob NATO pataljonisuuruste lahingugruppide paigutamine Balti riikidesse ja Poolasse olulise heidutuse, kus maaväel on võtmeroll. „Peame hoolitsema, et üksuste tegevus ühiste õppuste näol oleks hästi koordineeritud ning toetaks meie iseseisvat kaitsevõimet kui ka annaks panuse kollektiivkaitsesse,“ lisas brigaadikindral Sirel.

Visiidi raames sai kindralleitnant Williams ülevaate Läänemere piirkonna julgeolekuolukorrast, külastas NATO staabielementi Eestis ning tutvus NATO küberkaitsekeskuses tegevusega.

Eelmise aasta juunis NATO maaväejuhatuse ülemaks nimetatud kindralleitnant Darryl A. Williams alustas teenistust Ameerika Ühendriikide relvajõududes 1983. aastal peale suurtükiväe ohvitseri baaskursuse lõpetamist. Varasemalt on ta muuhulgas olnud USA 1. soomusdiviisi suurtükiväe ülem ning teeninud juhtivatel ametikohtadel USA Euroopa väejuhatuse operatiiv-, planeerimis- ja väljaõppeosakonnas.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.